Chcą dezynfekować ulice po Marszach Równości

Opublikowano: 13.09.2019 | Kategorie: Polityka, Seks, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 6

Politycy związani z PiS oraz Porozumieniem Środowisk Patriotycznych (w jego skład wchodzi m.in. Młodzież Wszechpolska) zapowiedzieli symboliczną dezynfekcję miejsca, w którym odbędzie się Marsz Równości.

Do zapowiedzianej akcji ma dojść w Szczecinie. Jak co roku ze szczecińskiego placu Solidarności miał wyruszyć Marsz Równości. Jednak lokalizacja została wcześniej zarezerwowana przez środowiska narodowe. Na placu odbędzie się manifestacja „Szczecin w obronie rodziny”. Organizatorzy zaapelowali do uczestników, żeby zabrali ze sobą miotły i środki dezynfekujące, ponieważ należy „usunąć szkodniki i zanieczyszczenia” – pisze Wyborcza.pl.

„Będzie to symboliczny gest usuwania z ulic ideologii LGBT. Ulice wymagają oczyszczenia z zanieczyszczeń i szkodników” – wyjaśnił radny PiS i kandydat do Sejmu Dariusz Matecki. Podczas konferencji prasowej podkreślił, że happening dezynfekujący, który ma się odbyć podczas manifestacji nie jest w żaden sposób wymierzony w środowiska homoseksualne. Matecki dodał, że akcja jest skierowana przeciwko ideologii oraz osób, które tworzą kampanie nienawiści wobec Kościoła i polskich wartości.

W trakcie manifestacji będą również zbierane podpisy pod projektami ustaw. Jak pisze Wyborcza.pl, będzie to „Szczecin wolny od ideologii LGBT” i „Wybudowanie pomnika Państwa Podziemnego”.

Wcześniej Marsz Równości odbył się w Katowicach. Tu z kolei środowiska narodowe modliły się o nawrócenie uczestników marszu. Po raz pierwszy przedstawiono też tzw. kordon sanitarny, który będzie miał za zadanie dezynfekowanie ulic z ideologii LGBT.

Do pomysłu swojego partyjnego kolegi odniósł się w rozmowie z RMF Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Fogiel w ostrych słowach powiedział, że jest to „godne najwyższego potępienia i kompletnie żenujące”. Dodał, że można jedynie ubolewać oraz wyraził nadzieję, że radny Matecki pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje z przeprowadzenia happeningu. „To, co zapowiedział pan Matecki jest kompletnie żenujące, godne największego potępienia, nie idzie w parze z tym, co głosi Prawo i Sprawiedliwość (…). Niestety, mamy około tysiąca kandydatów w całej Polsce, nie jesteśmy w stanie kontrolować każdego (…). Niestety, listy są już zarejestrowane, więc dużo nie możemy zrobić, ale nie ma naszej akceptacji dla tego typu zasad” – dodał Fogiel.

Później Dariusz Matecki zaprzeczył prasowym doniesieniom, o czym poinformował na swoim koncie na „Twitterze”. „Wezwałem organizatorów happeningu związanego z „dezynfekcją” o porzucenie tego pomysłu. Nie byłem jego organizatorem, nie miałem być jego uczestnikiem. Zachęcałem do uczestnictwa w innym wydarzeniu: „Szczecin w obronie rodziny”. Zapowiedź happeningu nie była ze mną uzgodniona”.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,33 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Sodomia prowadzi do rozwoju różnych bakterii , zwłaszcza kałowych , które są roznoszone i skoncentrowane w jednym miejscu po przejściu pochodu . Nadzór sanitarny powinien z urzędu wszcząć postępowanie w sprawie dezynfekcji w celu zapobieżeniu ew. skutkom masowych zachorować na choroby zakażne , zwłaszcza choroby związane z wątrobą .Najśmieszniejsze jest to , że nawet gdy już jest partia sodomitów to i tak nie mają młodzieżówki gdyż się nie rozmnażają , tak więc wyśmiewanie zachowań sodomitów i uświadamianie dzieciom co to jest AIDAS i żółtaczka zakażna spowoduje naturalny odpływ kandydatów do popierania stosunków homoseksualnych .