Chcą dezynfekować ulice po Marszach Równości

Opublikowano: 13.09.2019 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 529

Politycy związani z PiS oraz Porozumieniem Środowisk Patriotycznych (w jego skład wchodzi m.in. Młodzież Wszechpolska) zapowiedzieli symboliczną dezynfekcję miejsca, w którym odbędzie się Marsz Równości.

Do zapowiedzianej akcji ma dojść w Szczecinie. Jak co roku ze szczecińskiego placu Solidarności miał wyruszyć Marsz Równości. Jednak lokalizacja została wcześniej zarezerwowana przez środowiska narodowe. Na placu odbędzie się manifestacja „Szczecin w obronie rodziny”. Organizatorzy zaapelowali do uczestników, żeby zabrali ze sobą miotły i środki dezynfekujące, ponieważ należy „usunąć szkodniki i zanieczyszczenia” – pisze Wyborcza.pl.

„Będzie to symboliczny gest usuwania z ulic ideologii LGBT. Ulice wymagają oczyszczenia z zanieczyszczeń i szkodników” – wyjaśnił radny PiS i kandydat do Sejmu Dariusz Matecki. Podczas konferencji prasowej podkreślił, że happening dezynfekujący, który ma się odbyć podczas manifestacji nie jest w żaden sposób wymierzony w środowiska homoseksualne. Matecki dodał, że akcja jest skierowana przeciwko ideologii oraz osób, które tworzą kampanie nienawiści wobec Kościoła i polskich wartości.

W trakcie manifestacji będą również zbierane podpisy pod projektami ustaw. Jak pisze Wyborcza.pl, będzie to „Szczecin wolny od ideologii LGBT” i „Wybudowanie pomnika Państwa Podziemnego”.

Wcześniej Marsz Równości odbył się w Katowicach. Tu z kolei środowiska narodowe modliły się o nawrócenie uczestników marszu. Po raz pierwszy przedstawiono też tzw. kordon sanitarny, który będzie miał za zadanie dezynfekowanie ulic z ideologii LGBT.

Do pomysłu swojego partyjnego kolegi odniósł się w rozmowie z RMF Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Fogiel w ostrych słowach powiedział, że jest to „godne najwyższego potępienia i kompletnie żenujące”. Dodał, że można jedynie ubolewać oraz wyraził nadzieję, że radny Matecki pójdzie po rozum do głowy i zrezygnuje z przeprowadzenia happeningu. „To, co zapowiedział pan Matecki jest kompletnie żenujące, godne największego potępienia, nie idzie w parze z tym, co głosi Prawo i Sprawiedliwość (…). Niestety, mamy około tysiąca kandydatów w całej Polsce, nie jesteśmy w stanie kontrolować każdego (…). Niestety, listy są już zarejestrowane, więc dużo nie możemy zrobić, ale nie ma naszej akceptacji dla tego typu zasad” – dodał Fogiel.

Później Dariusz Matecki zaprzeczył prasowym doniesieniom, o czym poinformował na swoim koncie na „Twitterze”. „Wezwałem organizatorów happeningu związanego z „dezynfekcją” o porzucenie tego pomysłu. Nie byłem jego organizatorem, nie miałem być jego uczestnikiem. Zachęcałem do uczestnictwa w innym wydarzeniu: „Szczecin w obronie rodziny”. Zapowiedź happeningu nie była ze mną uzgodniona”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. ARTUR 13.09.2019 23:31

    Sodomia prowadzi do rozwoju różnych bakterii , zwłaszcza kałowych , które są roznoszone i skoncentrowane w jednym miejscu po przejściu pochodu . Nadzór sanitarny powinien z urzędu wszcząć postępowanie w sprawie dezynfekcji w celu zapobieżeniu ew. skutkom masowych zachorować na choroby zakażne , zwłaszcza choroby związane z wątrobą .Najśmieszniejsze jest to , że nawet gdy już jest partia sodomitów to i tak nie mają młodzieżówki gdyż się nie rozmnażają , tak więc wyśmiewanie zachowań sodomitów i uświadamianie dzieciom co to jest AIDAS i żółtaczka zakażna spowoduje naturalny odpływ kandydatów do popierania stosunków homoseksualnych .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.