Bliźniacy syjamscy poszli do pracy i dostają dwie pensje

Opublikowano: 28.12.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1036

Bliźniacy syjamscy z indyjskiego stanu Pendżab dostali swoją pierwszą pracę w państwowej firmie, zajmującej się dystrybucją energii elektrycznej i otrzymują dwie pensje – pisze „The Mirror”.

19-letni bliźniacy syjamscy Sohna i Mohna Singh mieszkali w sierocińcu w Pendżabie od czasu, jak w dzieciństwie porzucili ich w Nowym Delhi rodzice. Bliźniacy mają dwie pary rąk, dwa serca, dwie nerki i dwa rdzenie kręgowe, dzielą jednak jedną wątrobę, woreczek żółciowy, śledzionę i nogi. Lekarze odmówili przeprowadzenia operacji rozdzielenia mężczyzn, uznając, że ryzyko jest zbyt duże. W rezultacie ingerencji chirurgicznej jeden z braci mógłby umrzeć.

Od wczesnego dzieciństwa bracia lubili majsterkować i próbowali pomagać w naprawianiu różnych codziennych przedmiotów. Teraz po raz pierwszy rozpoczęli pracę. Bliźniacy zrobili wrażenie na kierownictwu firmy, kiedy przyszli na staż i zademonstrowali pasję do elektroniki. Singh pracują jako elektrycy w państwowej spółce Punjab State Power Corporation Limited i otrzymują dwie pensje w wysokości 10 tys. rupii miesięcznie (około 130 dolarów).

„Jesteśmy wdzięczni władzom Pendżabu, że docenili nasz talent” – mówią bracia.

Dyrektor wykonawczy przedsiębiorstwa Venu Prasad powiedział, że bliźniacy zademonstrowali duże umiejętności techniczne. Mężczyzn przyjęto na podstawie przydziału na zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.