Biały Dom bojkotuje CNN i „The New York Times”

Opublikowano: 26.02.2017 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 551

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump oskarżył na “Twitterze” telewizję CNN i gazetę „The New York Times” o rozpowszechnianie fałszywych informacji.

„Media fałszywych informacji celowo nie mówią prawdy. Jest to ogromne zagrożenie dla naszego kraju. „New York Times” popełnia błędy, stała się pośmiewiskiem. Jak i CNN. Smutne!” – napisał amerykański przywódca.

​Biały Dom wykluczył w piątek niektóre media z nieformalnego briefingu sekretarza prasowego Seana Spicera. Wśród wykluczonych znaleźli się dziennikarze m. in. telewizji CNN, dzienników „The New York Times” i „The Los Angeles Times” oraz serwisów internetowych Politico i BuzzFeed.

Donald Trump i członkowie jego ekipy wielokrotnie oskarżali media o rozpowszechnianie fałszywych informacji. Prezydent nazwał nawet CNN, „The New York Times”, NBC, ABC i CBS „wrogami narodu”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. agama 26.02.2017 11:02

    haha XD gorzej, że Soros w odwecie wywoła tam teraz kolorową rewolucję

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.