Bezczelny jak Niedzielski

Opublikowano: 13.03.2023 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4452

Wprowadzał lockdown i zamykał szpitale, a teraz szerzy propagandę sukcesu.

„Systematycznie poszerzamy i ułatwiamy dostęp Polaków do systemu ochrony zdrowia” – twierdził w poniedziałek w mediach społecznościowych „minister pandemii” Adam Niedzielski. Internauci są innego zdania.

„My nie rzucamy pustych obietnic. My systematycznie poszerzamy i ułatwiamy dostęp Polaków do systemu ochrony zdrowia” – twierdził na „Twitterze” Niedzielski. „Po zniesieniu limitów do lekarzy specjalistów (07.2021), wartość wizyt, które sfinansował NFZ w 2022 r. to aż 6,1 mld zł. A jeszcze w 2016 r. było to 2,7 mld zł” – dodał.

Internauci jednak nie podzielają „optymizmu” ministra. Mimo ograniczonej możliwości komentowania, napisali, co myślą o stanie polskiej służby zdrowia pod rządami PiS.

„Komentarze wyłączone pod tym tweetem, ciekawe dlaczego? Czyżby Pan Niedzielski wiedział, że do specjalisty nadal czeka się po 3-4 lata a dodatkowa składka zdrowotna została przeznaczona na wszystko tylko nie służbę zdrowia?” – napisał Pług Pięcioskibowy.

„Urzędnik publiczny, minister publikuje wpis i blokuje możliwość komentowania. To samo się komentuje” – ocenił Klaudi_rdm.

„Co z tego,_Niedzielski, skoro średni czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty wydłużył się aż o 1,7 miesiąca za rządów PiS. Według danych Fundacji Watch Health Care (WHC) w X/XI 2015 na wizytę czekało się średnio 2,4 miesiąca, a w XI 2022 – aż 4,1 miesiąca” – wskazała Alicja Defratyka.

„Każdy, kto zagłosuje na PiS, będzie współodpowiedzialnym za to wszystko, co w służbie zdrowia w Polsce wydarzyło się od 2020 roku, łącznie z odpowiedzialnością za śmierć 200 000 tysięcy Polaków nieleczonych z powodu realizowania przez PiS sanitarnych planów globalistów” – napisał 7życzeń.

„W sezonie chorób wirusowych terminy na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu 7-10 dni. Co mają zrobić ludzie pracujący? Nic nie ułatwiacie. Wydajecie coraz więcej pieniędzy podatnika na usługi coraz gorszej jakości. Ściągacie składki za coś, czego nie realizujecie” – stwierdziła Monika Kam.

„Aby nie zasypały go dziękczynne listy od szczęśliwych obywateli, taktycznie i tradycyjnie wyłączył możliwość komentowania. Kolejki do specjalistów się wydłużają, są kłopoty z dostępnością leków, zamykane są oddziały szpitalne, a ten zaklina rzeczywistość” – wskazała Bardzo sympatyczna Kasia.

Autorstwo: MMC
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Murphy 13.03.2023 13:30

    Po części ma rację, bo jak przez swoje działanie utrupili 200k ludzi to dla pozostałych “poszerzył i ułatwił” dostęp. (sarkazm).

  2. Fenix 14.03.2023 06:25

    Wyłączyli komentowanie S.Z Niedzielskiego w Polsce ,bo prawda boli? Ma boleć,niech pali jak ogień!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.