Będą aresztować „teoretyków spisku koronawirusowego”

Opublikowano: 19.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1523

Drakońskie nowe prawo dotyczące koronawirusa może dać władzom australijskim uprawnienia do aresztowania „teoretyków spisku koronawirusa”, jeśli podejrzewa się, że w przyszłości mogą popełnić przestępstwo. Tak, naprawdę.

Nowa ustawa zbiorcza COVID-19 (środki nadzwyczajne), która w tym tygodniu jest przedmiotem debaty w parlamencie stanu Wiktoria, da władzom lokalnym prawo do zatrzymywania osób, które odmawiają samoizolacji, a także „teoretyków spiskowych” i każdego, kogo podejrzewa się o narażanie innych na rozprzestrzenianie COVID-19.

Rzecznik rządu powiedział gazecie „The Age”, że środki „mogą być zastosowane wobec teoretyków spiskowych, którzy odmawiają samoizolacji lub osób pod wpływem narkotyków i lub upośledzonych umysłowo”. Osoby zatrzymane będą przetrzymywane w miejscach kwarantanny.

„Jeśli jest jedna rzecz, która przeraża coraz bardziej tyrańskie rządy, to utrata kontroli nad narracją. Dlatego właśnie australijski rząd przechodzi do powstrzymywania wszelkich tak zwanych „teoretyków spisku”, którzy mają odwagę rozpowszechniać informacje kwestionujące strach używany do trzymania obywateli Australii pod kluczem”, informuje „Zero Hedge”.

Jak wyczerpująco udokumentowaliśmy, Australia stała się najbardziej autorytarnym państwem w rozwiniętym świecie, jeśli chodzi o drakońskie egzekwowanie zasad COVID. Policja ma prawo wchodzić do domów ludzi bez nakazu, a także porywać dzieci. Wcześniej w tym miesiącu ciężarna kobieta została aresztowana na oczach swoich dzieci za opublikowanie na „Facebooku” wiadomości o proteście przeciwko blokadom. Wiele osób zostało brutalnie aresztowanych za to, że na ulicy nie nosiły maski, a dziennikarze zostali aresztowani tylko za relacjonowanie protestów przeciwko blokadom (patrz wideo wyżej). Targowiska uliczne również były atakowane i zamykane przez policję.

Teraz policja wystarczy, że będzie jedynie podejrzewać, że w przyszłości możesz popełnić przestępstwo, aby przeprowadzić zatrzymania i aresztowania.

I myśleliście, że „Raport mniejszości” to tylko dystopijny film science-fiction. Obecnie jest to już nasz świat.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Cosmo 19.09.2020 20:14

  KON-STY-TU-CJA KON-STY-TU-CJA KON-STY-TU-CJA Co ja pie…. Kogo w demokratycznym świecie jeszcze obchodzi ten strzęp papieru. Tak się zastanawiam czy gdyby przeszła ta bandycka, bezprawna czy jak ją tam zwał ustawa Bezprawie+ czy byśmy przebili Australię.

 2. Remigiusz 20.09.2020 12:58

  do Cosmo – bandyterke przepchną wcześniej czy później żeby chronić swoje dupska bo wiedzą że następne świnie u żłobu nie kiwną palcem według staropolskiego przysłowia – q-wa q-wie łba nie urwie.. Pozdro

 3. Piron 20.09.2020 15:50

  Remigiusz ma całkowitą rację, za parę tygodni (najdalej miesięcy) będą próbowali to przepchnąć nocą lub tylnymi drzwiami (pod zmienioną nazwą).

 4. Doctor Who 21.09.2020 00:04

  Znów stan wojenny …. To wideo nasuwa nieodparte skojarzenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.