Czy Aleksiej Nawalny był nazistą?

Opublikowano: 20.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1173

Aleksiej Nawalny brał udział w marszach rosyjskich neonazistów. Poświęć chwilę, aby uświadomić sobie, że kogo opłakiwanie cię proszą media i politycy.

Źródło: Rumble.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Katana 20.02.2024 16:52

    Biedak myślał, że diabłu zależy na nim a nie na robocie jaką miał dla niego wykonać…
    To była jego ostatnia misja. Propagandowo – prowokatorska.

  2. rozrabiaka 20.02.2024 19:07

    Tak, dzisiaj było na musisz to wiedzieć i jak holownia minutką ciszy uczcił zmarłego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.