7 krótkich wiadomości ze świata – 05.08.2023

Opublikowano: 05.08.2023 | Kategorie: Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3182

Przegląd kilku krótkich wiadomości ze świata.

1. Mężczyzna wygłaszający wykład ma epizod medyczny i nagle umiera mimo natychmiastowej pomocy. Do zdarzenia doszło w lipcu 2023 r. Oczywiście, w mediach ani słowa o jego statusie szczepienia na COVID-19?

2. Według dr Meryl Nass, która wystąpiła w Parlamencie Europejskim, proponowany przez WHO traktat pandemiczny pozwoli WHO „przejąć wszystko na świecie, stwierdzając, że zmiana klimatu, zwierzęta, rośliny, systemy wodne, ekosystemy mają kluczowe znaczenie dla zdrowia”. Traktat zniesie ochronę praw człowieka, wprowadzi cyfrowe paszporty sanitarne, cenzurę w imię promowania oficjalnej wersji wydarzeń, oraz pozwoli ogłosić „pandemie” kiedy tylko WHO sobie zażyczy.

3. Siły Zbrojne Ukrainy zapowiedziały na Dzień Niepodległości Ukrainy, który wypadnie 24 sierpnia 2023 roku, zmasowany atak dronów na rosyjskie miasta, włącznie z Moskwą.

4. Nicole Schwab (córka Klausa Schwaba – założyciela Światowego Forum Ekonomicznego, planisty Wielkiego Resetu i kukiełki Larry’ego Finka ze światowej megakorporacji BlackRock), poinformowała z wielką radością, że nadchodzą trwałe „blokady klimatyczne” (lockdowny), bez względu na to, czy ludziom się to spodoba, czy nie.

5. Podczas swojego występu scenicznego w Norwich (Anglia, Wielka Brytania) „zakrwawiona” drag queen rzucała w dzieci tamponami, wywołując aplauz widowni. Ciekawe czy dzieci, które je zbierały, były zachwycone, że to nie słodycze?

6. Ten mężczyzna twierdzi, że wyleczył się z czwartego stadium raka dzięki Fenbendazolowi. To organiczny związek chemiczny, pochodna benzimidazolu, stosowany jako lek do zwalczania mieszanych inwazji pasożytów u zwierząt wywołanych przez obleńce Toxocara cati, Trichuris campanulla, Toxascaris leonina, Ancylostoma tubaeforme oraz tasiemce Taenia taeniaformis. Jest powszechnie dostępny w aptekach.

7. Do wyspy Nowa Fundlandia w Kanadzie dotarła gigantyczna góra lodowa. Nie wiadomo, czy tamtejsza ludność przyjęła ją chłodno, czy ciepło, ale z pewnością była zaskoczona.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 05.08.2023 12:23

    @Marek Wójcik

    Twoich kilkadziesiąt komentarzy zostało skasowanych z powodu spamowania. Proszę nie spamować.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.