Żyjesz czy umarłeś? Zdecyduje o tym dwóch lekarzy

Opublikowano: 06.02.2017 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 708

O tym, że Wałęsa to Bolek wiedzą wszyscy od dawna. Dlaczego więc nagle media podniosły wokół tej oczywistej oczywistości taki potworny jazgot? W przypadku każdej niezrozumiałej wrzawy należy zadać sobie pytanie: co władza chce ukryć przed narodem? Jaką przykrą niespodziankę maskuje się tematem zastępczym?

Może chodzi o to, że teraz lekarze będą bogami decydującymi w demokratycznym (ale zaledwie dwuosobowym) głosowaniu, kogo uznają za żywego, a kogo za martwego?

Sejm pracuje pełną parą, a jeden z punktów (druk nr 1212) brzmi następująco: “projekt dotyczy przeniesienia przepisów dotyczących stwierdzenia zgonu wskutek trwałego nieodwracalnego ustania czynności mózgu, jak również wskutek nieodwracalnego zatrzymania krążenia, z ustawy z dnia 1 lipca 2005 r. o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów do ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz wprowadzenia zasady, iż trwałe nieodwracalne czynności mózgu oraz nieodwracalne zatrzymanie krążenia przed pobraniem narządów ma stwierdzić dwóch lekarzy, posiadających określone w ustawie specjalizacje, co jest zgodne z zasadami stosowanymi w innych krajach na świecie.”

Jeszcze niedawno ofiarę wypadku ratowało się wszelkimi dostępnymi metodami. Po udanej reanimacji kładło się ją na OIOM-ie, pod tlenem i respiratorem, podawało się jej krew i leki, ponieważ celem medycyny było ratowanie życia i zdrowia.

Obecnie ofiarę wypadku traktuje się jak magazyn cennych części zamiennych. To się opłaca o wiele bardziej, bo do podtrzymywania życia ofiary wypadku dopłaca się, a jej wypatroszenie i sprzedanie jej podrobów na wolnym, medycznym rynku przynosi duży zysk.

Przypomnę, że służba zdrowia została urynkowiona, szpitale muszą zarabiać, a ich akcje są wystawione na giełdzie papierów wartościowych. Dlatego biznes musi się kręcić! To, co jeszcze niedawno było odwracalnym zatrzymaniem akcji serca lub śpiączką, z której ludzi się wyprowadzało dzięki osiągnięciom nowoczesnej medycyny dziś stało się zgonem. Nawet zwykła utrata świadomości może się skończyć orzeczeniem śmierci i utylizacją podrobów. Większość ludzi nie ma pojęcia o tym, że domyślnie każdy jest dawcą organów, czyli w razie utraty świadomości i związanej z tym niemożności zaprotestowania ani wyrażenia woli lekarze mogą go opróżnić z narządów bez pytania rodziny o zgodę.

Zdziwieni?

Dla większości ludzi ta prawda jest tak szokująca, że nie są w stanie w nią uwierzyć! “Przecież, jeśli nie podpisuję zgody na to, by oddać swoje organy, to znaczy, że nie wyrażam na to zgody. Jeśli jest inaczej, to znaczy, że coś jest nie tak. Dlaczego coś takiego mam podpisywać? Nie zgadzam się też, by ktoś decydował za mnie. Nie myślę tak dobrze o ludziach. Nie ufam, że ktoś podejmie właściwą decyzję. (…) Nie będę się zgadzać z takimi uregulowaniami prawnymi, które stwarzają możliwość do manipulacji w majestacie prawa. To jest niebezpieczne” – uważa Ewa Błaszczyk.

Nie wierzcie w to, co tu napisałam! SPRAWDŹCIE TO OSOBIŚCIE ZANIM WAS LUB WASZYCH BLISKICH WYPATROSZĄ ŻYWCEM!

Organów nie pobiera się ze zwłok (kostnice są pełne trupów, ale nikt ich nie patroszy), bo martwe organy nie nadają się do przeszczepu. Organy muszą być żywe, czyli pobrane od żywego człowieka!

Zachęcam do przeczytania mojego tekstu z 2013 roku na temat transplantologii – przeczytaj go i wyślij swój sprzeciw do Rejestru Sprzeciwów Poltransplantu.

Autorstwo: Maria Sobolewska
Źródło: Astromaria.wordpress.com

UZUPEŁNIENIE WM

Osoby zainteresowane opisywanym problemem zachęcamy do zapoznania się z unikalnymi artykułami o transplantologicznym biznesie i procedurach uznawania kogoś za zmarłego i działalności prof. Talara, który z tzw. “śmierci mózgowej” wybudza ok. 90% swoich pacjentów. Na stronach Wielkiej Farmacji i służby zdrowia tych wiadomości nie znajdziecie!

1. “Transplantologia zabija, świat milczy!”

2. “O legalnej eutanazji, czyli transplantacjach”

3. “Jak nie zostać dawcą organów”


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Cami 06.02.2017 15:43

  i dlatego nie rejestrujcie sie w zadnych dkms-ach (“dawca szpiku”) itp. zachodnich bazach danych z DNA do potencjalnego przeszczepu. Chyba nie myslicie ze taki niemiecki dkms za darmoche to robiacy robi to dla nas? Buduje sobie baze danych potencjalnych dawcow dla swoich ludzi tzw. lepszego sortu czyli Zachodu – a ty jeden z drugim bedziesz potem znikal nagle w niewyjasnionych okolicznościach, albo trafiajac na zapalenie pluc do szpitala juz Cie nie wypuszcza zywego, ale martwego i to bez polowy organow 🙁 moze to troche apokaliptyczna wizja – ale jakze prawdziwa w dzisiejszych czasach – gdzie lekarzy – uczy sie tak jak uczy 🙁 ze np. o diecie ktora jest glowna przyczyna wiekszosci chorob nie tylko alergii – nie wiedza nic , bo maja 2 h przez cale studia z dietetyki i na pozywieniowe przypadlosci typu nadcisnienie itp. maja zapisywac leki do brania przez cale zycie – przeciez to jakis zart z homo sapiens 🙁

 2. realista 06.02.2017 16:43

  komentarze są diametralnie przeciwne, kiedy zainteresowany lub jego bliski czeka na przeszczep. o tym też pomyślcie… .. .

 3. Pires 06.02.2017 19:45

  Niestety, ale tak jest. W dzisiejszych czasach nie podpisuje się deklaracji zgody na pobranie organów w razie śmierci. Teraz trzeba podpisać papier w którym sprzeciwiamy się pobraniu, inaczej wezmą je z automatu. Jest mnóstwo przypadków gdzie ktoś trafia do szpitala z jakąś niegroźną dolegliwością i nagle umiera. Prawdopodobnie dlatego, że jego wątroba lub nerka akurat pasowała genetycznie do jakiegoś konającego milionera pochodzącego z kraju położonego w Palestynie.

 4. Cami 07.02.2017 00:20

  dokladnie PIRES 🙁
  A z Albanii Rumunii Ukrainy itp. to przyjada wlasnie po to do Cb i nawet tego Ty ani Twoi bliscy nie zauwaza 🙁
  pytanie czy jest warte te klikaset uratowanych po przeszczepach – kilku tysiecom zaginionych bez echa 🙁

 5. realista 07.02.2017 02:02

  dżizes, co ja czytam… .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.