Żona Bidena uważa test zdolności umysłowych prezydenta za „śmieszny”

Opublikowano: 07.03.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1955

Pomysł wprowadzenia testu poznawczego dla prezydenta Stanów Zjednoczonych jest niedorzeczny mimo obaw, które budzi ta kwestia. Taką opinię wyraziła Jill Biden, żona obecnego prezydenta USA w wywiadzie opublikowanym 6 marca przez telewizję CNN.

„To niedorzeczne. Nigdy nawet nie dyskutowalibyśmy o czymś takim” — powiedziała żona prezydenta Stanów Zjednoczonych i wolała nadal nie wracać do tej kwestii.

Warto zauważyć, że w ostatnim czasie Joe Biden zdołał podczas przemówienia przeczytać wskazówki z telepromptera, wraz z tekstem przemówienia, powiedzieć, że ma raka z powodu skutków zanieczyszczenia środowiska i zapomnieć nazwisko działaczki na rzecz praw człowieka, której gratulował z okazji urodzin.

Na początku roku grupa 37 republikańskich senatorów wysłała do Bidena list, w którym ponagla go do poddania się testom poznawczym. Ponadto była ambasador USA przy ONZ, 51-letnia Nikki Haley, która w latach 2011-2017 była gubernatorem Karoliny Południowej i ubiega się o fotel prezydenta USA, zaproponowała, by politycy powyżej 75. roku życia byli poddawani testom poznawczym.

W lutym biuro prasowe Białego Domu opublikowało opinię lekarza prowadzącego prezydenta USA Kevina O’Connora, który stwierdził, że obecny szef państwa Joe Biden „pozostaje zdrowym i pełnym życia 80-letnim człowiekiem”. Według niego prezydent „w pełni wykonuje wszystkie swoje obowiązki bez żadnych wyjątków i pobłażliwości”.

Źródło: pl.News-Front.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Kaczor3333 07.03.2023 11:24

    Co to dzisiaj jest 80 lat. W Polsce reklamy leków na każde schorzenie mówią same za siebie. Zażywaj a będziesz żył lat 120. Także Ja wierzę że dziadek Józio jest w pełni sił witalnych i umysłowych.

  2. xmariox 07.03.2023 16:50

    Jak na swój wiek ma się rewelacyjnie. Astronautą nie zostanie i pytanie czy prezydentem być powinien?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.