Zmiana w Programie 3 Radia Wolne Media

Opublikowano: 09.10.2019 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 1582

Program 3 został od 09.10.2019 r. zmieniony z kanału z audycjami w kanał z retransmisjami innych stacji radiowych z różnych stron świata nadających muzykę na licencjach Creative Commons do użytku niekomercyjnego.

Aby zmienić retransmitowaną stację radiową wystarczy w playerze przeklikać strzałką. Jeśli muzyka się zacina, przesuń suwak playera trochę wstecz – zacinanie retransmitowanej muzyki to wina buforowania. Jeśli jakieś radio przestanie działać lub znasz inne radia z wolną muzyką – daj nam znać!

Powody, dla których program 3 zmienił się z „Audycji” w „Retransmisję” są dwa. Po pierwsze – słuchalność była niska (podcastów słucha nieporównywalnie więcej osób niż słuchało audycji w Programie 3). Po drugie – praca nad programem z audycjami zajmowała mi w niedziele dodatkową godzinę pracy, a od czasu jak przybyło mi nowych obowiązków, musiałem wygospodarować dla nich czas.

Audycje wciąż są publikowane na naszym portalu jako podcasty.

Mam nadzieję, że nowa opcja z retransmisjami wzbudzi Wasze zainteresowanie.

Programu 3 można posłuchać TUTAJ.

Maurycy Hawranek
Administrator WM


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.