Zmiana z Programie 3 Radia Wolne Media

Opublikowano: 09.10.2019 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 343

Program 3 został od 09.10.2019 r. zmieniony z kanału z audycjami w kanał z retransmisjami innych stacji radiowych z różnych stron świata nadających muzykę na licencjach Creative Commons do użytku niekomercyjnego.

Aby zmienić retransmitowaną stację radiową wystarczy w playerze przeklikać strzałką. Jeśli muzyka się zacina, przesuń suwak playera trochę wstecz – zacinanie retransmitowanej muzyki to wina buforowania. Jeśli jakieś radio przestanie działać lub znasz inne radia z wolną muzyką – daj nam znać!

Powody, dla których program 3 zmienił się z „Audycji” w „Retransmisję” są dwa. Po pierwsze – słuchalność była niska (podcastów słucha nieporównywalnie więcej osób niż słuchało audycji w Programie 3). Po drugie – praca nad programem z audycjami zajmowała mi w niedziele dodatkową godzinę pracy, a od czasu jak przybyło mi nowych obowiązków, musiałem wygospodarować dla nich czas.

Audycje wciąż są publikowane na naszym portalu jako podcasty.

Mam nadzieję, że nowa opcja z retransmisjami wzbudzi Wasze zainteresowanie.

Programu 3 można posłuchać TUTAJ.

Maurycy Hawranek
Administrator WM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o