Zmarł założyciel “Playboya”

Opublikowano: 29.09.2017 | Kategorie: Media, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 717

Wczoraj poinformowano oficjalnie, że w wieku 91 lat zmarł pierwszy playboy świata i założyciel słynnego miesięcznika o nazwie “Playboy”, Hugh Hefner. Człowiek, który zdaniem wielu mężczyzn prowadził wspaniałe życie odszedł pozostawiając po sonie niezwykłą popkulturową spuściznę.

Sukces miesięcznika dla panów Playboy był bezprecedensowy. Format wymyślony przez Hefnera okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy numer rozszedł się w nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy głownie dzięki temu, że gwiazdą była w nim sama Marylin Monroe.

Rozwój “Playboya” zapewnił Hefnerowi status niemal legendarny. Właściwie nie był normalnym celebrytą, ale raczej fenomenem kulturowym. Hugh Hefner słynął z organizowania rozwiązłych orgii, w których nierzadko uczestniczyli znani ludzie.

Hefner mieszkał w swojej luksusowej posiadłości z haremem składającym się z kilkudziesięciu kobiet gotowych do spełniania jego pragnień. Można powiedzieć, że wiódł życie jakie marzy się licznym dżihadystom ginącym w samobójczych zamachach na całym świecie. W związku z tym niektórzy sugerowali, że Hefner wiódł życie jak w niebie.

Ostatnio pierwszy playboy świata nieco podupadł na zdrowiu i w sierpniu 2016 roku zdecydował o sprzedaniu swojej sławnej will. Transakcja opiewała na 100 mln dolarów i zawierała klauzulę, że Hefner może w niej mieszkać do śmierci.

Zdjęcie: Alexander Hauk (CC BY-SA 3.0)
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Między aktem a pornografią

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.