Ziemkiewicz o blokadzie przez Allegro jego książki

Opublikowano: 13.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 432

Rafał Ziemkiewicz komentuje decyzję Allegro o wycofaniu się przez serwis Allegro ze sprzedaży książki „Cham niezbuntowany”. Została ona podjęta na podstawie oceny organizacji pozarządowych „Otwarta Rzeczpospolita” i „Nigdy Więcej”. Jak mówi autor inkryminowanej publikacji, ludzie z tych organizacji: „Nawet nie próbują udawać, że tę książkę czytali”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek
Użytkownik
Radek

Jeżeli jest wolność słowa i wolny rynek, to i Allegro może zablokować co chce i Ziemkiewicz może publikować co chce i sprzedawać gdzie chce. Ale obecnie mamy dyktaturę i ani autor nie może publikować co chce, ani tym bardziej Allegro nie może blokować sprzedaży według swojego widzi mi się. Bo albo posądzą Allegro, o cenzurę albo o antysemityzm, albo o dyskryminację czegoś/kogoś albo o obrazę uczuć religijnych… Tak więc nie jest tak łatwo. Osobiście popieram pana Ziemkiewicza, bo uważam, że prawda, lub przynajmniej głębszy pogląd na pewne sprawy powinien być dostępny do przeczytania.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

To był chyba jednodniowy wybryk. Przedwczoraj kupiłem tę książkę na Allegro.

Radek
Użytkownik
Radek

“To był chyba jednodniowy wybryk” Czyli doskonała reklama. :)