Zielona przepustka to pierwszy krok co cyfrowej identyfikacji

Opublikowano: 01.02.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2009

„Do tej pory widzieliśmy, że tylko z zieloną przepustką można uzyskać dostęp do życia społecznego. Wolność stała się podporządkowana i zależna od dobrego zachowania. Jest to nie do przyjęcia” – powiedział Freek Jansen, członek niderlandzkiej Izby Reprezentantów.

„Francuska firma Thales, specjalizująca się w obronności i bezpieczeństwie, stwierdziła na swojej stronie internetowej, że zielone certyfikaty covidowe będą pierwszym krokiem do wprowadzenia identyfikatora cyfrowego, czyli cyfrowego dokumentu tożsamości, w którym znajdują się wszystkie rodzaje danych osobowych. Większościowa partia kraju jest za, ale to jest niezwykle niebezpieczne. Zielona przepustka nie działa. Pod pretekstem Zdrowia Publicznego zostajemy wprowadzeni w przerażający system kontroli i będziemy się temu przeciwstawiać” – argumentował Freek Jansen.

Na podstawie: IlGiornaledItalia.it
Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.