Zamieszki podczas protestów w Paryżu

Opublikowano: 12.09.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1855

Podczas protestów w Paryżu doszło do zamieszek. Policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych – poinformował korespondent „Sputnika”.

Kolumna demonstrantów, docierając do końca trasy – Pl. du Palais Royal – zawróciła w przeciwnym kierunku. Na drodze protestujących stała policja, uniemożliwiając dalszy marsz.
W tłumie było wielu agresywnych ludzi, którzy rzucali kamieniami i butelkami w policjantów. Chuligani ustawili barykady i niszczyli mienie miasta.

Policja kilkakrotnie użyła gazu łzawiącego oraz armatek wodnych. Funkcjonariusze wypchnęli protestujących z powrotem na Pl. du Palais Royal.

Podczas zamieszek kilka osób odniosło obrażenia.

Przeciwnicy przepustek sanitarnych wychodzą na ulice dziewiątą sobotę z rzędu. Letnie protesty odbywały się w spokojnej atmosferze.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 12.09.2021 12:41

    Nie rozumiem po co robić protesty w spokojnej atmosferze. Ludzie powinni przebudzić się milionami i zrobić porządek z wrogimi władzami i właścicielami zbrodniczych koncernów produkujących trutkę na ludzi!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.