Zakazane historie

Opublikowano: 22.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1086

Kiedy rumuńska telewizja kończyła nadawanie programu o tajemnych podziemiach gór Bucegi i odkrytych tam salach pochówku gigantów, w reżyserce zadzwonił telefon. Redaktor wydania podniósł słuchawkę i usłyszał ciemny, matowy głos, który mówił: „Przestańcie mówić o Bucegi. Takich informacji nie można upubliczniać. Istnieją specjalne struktury, które zajmują się takimi rzeczami. To nie jest wiedza dla telewizji. Nie musicie wiedzieć, kim jesteśmy i nie próbujcie nas znaleźć. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie”. Są historie w archeologii, które się omija z daleka, a jeżeli już trzeba coś o nich opowiedzieć, to szydełkuje się jakąś prostą historię, gdyż wielu ludzi zostało już przywołanych do porządku przez tak zwanych „smutnych panów”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.