Zakaz śpiewania w Czechach

Opublikowano: 05.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1112

Stan zagrożenia w Czechach. Nie będzie można śpiewać, żeby nie rozniósł się koronawirus. Vladimir Petrilak komentuje wprowadzenie stanu zagrożenia w Czechach. Tłumaczy, że zostało ono uzasadnione koniecznością ustabilizowania sytuacji w szpitalach. Od dziś zawieszono niektóre wolności obywatelskie. Ograniczone zostaną wydarzenia kulturalne i rodzinne, a imprezy sportowe odbywać się będą bez udziału publiczności.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Cosmo 05.10.2020 10:34

    Kto by pomyślał, że takie Czechy pójdą anglosaską drugą absurdów. O ile ograniczenie praw w związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego jest prawnie usprawiedliwione (pomijając kolano paranoję), to obostrzenia zakazujące śpiewania to zupełna paranoja. Następnie można zakazać głośnego śmiania się czy szybkiego oddychania czyli zbyt prędkiego przemieszczania się i wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych. Kto wreszcie zatrzyma to szaleństwo?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.