Zagadka niewyjaśnionych budowli z Peru

Opublikowano: 06.02.2019 | Kategorie: Audycje

Zagadka niewyjaśnionych budowli z Peru

Liczba wyświetleń: 1225

Na całym świecie znajdujemy zagadkowe budowle o nieznanym przeznaczeniu. Osobliwe struktury budowano na niemal wszystkich kontynentach, w tym także w Ameryce Południowej, która skrywa w sobie wiele tajemnic. Na terenie współczesnego Peru znajduje się wiele zadziwiających konstrukcji, które do dziś pozostają niewyjaśnione. Spoglądając z bliska na te niezwykłe ślady, naprawdę można być pod dużym wrażeniem techniki zastosowanej przez twórców. W wielu lokalizacjach można zauważyć geometryczne nacięcia wykonywane bez ładu i składu, tak jakby ktoś chciał spróbować wykorzystać działanie jakiegoś zaawansowanego narzędzia. Pozostaje zatem pytanie o to po co budowniczy tworzyli takie dziwne struktury.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o