Za twoją duszyczkę obdarzę cię…

Opublikowano: 19.09.2014 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1093

“Zaczął nasłuchiwać – w pobliżu płakała jakaś dziewczynka. Diabełek postanowił ją namówić, by oddała mu duszę. Podszedł do niej. – Jesteś taka smutna. W zamian za twoją duszyczkę obdarzę cię wszystkim, co zechcesz – tak zaczyna się kuszenie diabła, które pojawia się na podręczniku dla sześcioklasistów. Autorem jest GWO – Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Zaniepokojonej Czytelniczka pisze: “Kto jest odpowiedzialny za nauczanie w 6. klasie podstawówki oddawania duszy szatanowi? Czy Rodzice wiedzą, czego uczą się ich dzieci? Przekażcie dalej – napisali administratorzy na profilu Magazynu “Egzorcysta”. Historyjka na podstawie której skonstruowano zadanie dla dzieci, to opowieść jak diabeł pomaga choremu dziecku w zamian za duszę jego siostry.”

“Masakra to mało powiedziane”, “Jestem w WIELKIM SZOKU STRASZNE!!!”, “tak zachowuje się spuszczony z łańcucha diabeł w naszym społeczeństwie, a to atak na najsłabszych – na nasze dzieci a pewne osoby które są za to odpowiedzialne na to pozwalają jak widać”, “Tragedia, od kiedy diabeł uzdrawia?! Przeraża mnie to co zaczynają wkładać dzieciom do głowy w naszej Polsce” – w takim tonie sprawę komentuje większość internautów na stronie facebook.com/MiesiecznikEgzorcysta.

Jedna z pań zauważa ciekawą rzecz: “Aż zabrakło mi słów, jak to zobaczyłam… Jak można z szatana robić niewinnego diabełka, który uzdrawia? Jakby w takim podręczniku pojawiła się chociaż wzmianka o Chrystusie, to zaraz znaleźliby się obrońcy świeckości państwa, żądając wycofania takiej publikacji…”

Co na to Ministerstwo Edukacji Narodowej, które dopuściło książkę do nauczania w szkołach? Minister Joanna Kluzik-Rostowska nie chce odpowiadać na pytania. Jak na razie nie ma również reakcji samego wydawnictwa GWO. A oto ciąg dalszy historyjki…

Autor: mak
Na podstawie: facebook.com/MiesiecznikEgzorcysta
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.