Wypędzanie demona z 6-latka skończyło się tragedią

Opublikowano: 05.10.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 809

Policja stanu Arizona w USA aresztowała 31-letniego Pablo Martineza, oskarżanego o zabójstwo syna – poinformowała stacja telewizyjna FOX8.

Jak mówią śledczy, Martinez przyznał się, że utopił chłopca, ponieważ ujrzał w swoim sześcioletnim synku demona i postanowił go przepędzić.

Martinez zabrał chłopca do łazienki, odkręcił gorącą wodę i od pięciu do dziesięciu minut trzymał głowę dziecka pod strumieniem wierząc, że tym samym „wypędzi” z niego złego ducha. Żona Pabla wezwała policję, jednak kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znaleźli chłopczyka w łóżku – niestety nie dawał oznak życia.

W dokumentach sądowych zaznaczono, że chłopiec został przewieziony do centrum medycznego Uniwersytetu Banera z poparzeniami, obejmującymi 15% ciała. Tam potwierdzono również jego śmierć.

Obecnie Pablo Martinez znajduje się w areszcie.

Na podstawie: FOX8.com
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Radek 05.10.2019 12:35

    Chory psychicznie. Ale tak czy inaczej trzeba było skorzystać z usług profesjonalistów w wypędzaniu duchów. Jak widzicie nie opłaca się oszczędzać na profesjonalnych usługach.

  2. Wytagen 05.10.2019 13:06

    Chorzy psychicznie są wszyscy którzy wierzą w te absurdy o Kościele i opętaniach. To oni są opętani na punkcie religii i są w stanie wmówić sobie ze coś jest opętaniem lub znakiem. Kara śmierci w męczarniach dla wszystkich którzy zamęczyli biedne dzieci przypisując im opętanie. To oni byli opętani.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.