Wypędzanie demona z 6-latka skończyło się tragedią
Policja stanu Arizona w USA aresztowała 31-letniego Pablo Martineza, oskarżanego o zabójstwo syna – poinformowała stacja telewizyjna FOX8.
Jak mówią śledczy, Martinez przyznał się, że utopił chłopca, ponieważ ujrzał w swoim sześcioletnim synku demona i postanowił go przepędzić.
Martinez zabrał chłopca do łazienki, odkręcił gorącą wodę i od pięciu do dziesięciu minut trzymał głowę dziecka pod strumieniem wierząc, że tym samym „wypędzi” z niego złego ducha. Żona Pabla wezwała policję, jednak kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, znaleźli chłopczyka w łóżku – niestety nie dawał oznak życia.
W dokumentach sądowych zaznaczono, że chłopiec został przewieziony do centrum medycznego Uniwersytetu Banera z poparzeniami, obejmującymi 15% ciała. Tam potwierdzono również jego śmierć.
Obecnie Pablo Martinez znajduje się w areszcie.
Na podstawie: FOX8.com
Źródło: pl.SputnikNews.com