Wolność made in Unia Europejska

Opublikowano: 02.01.2018 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1466

Przyjęcie euro zrujnowało gospodarki państw południowej Europy, pogrążając je w kryzysie, z którego nie potrafią się wydobyć do dziś. Mimo to cały legion polityków i publicystów Polskich namawia nas na rezygnację z suwerenności monetarnej i przyjęcie euro. Jedyne państwo co skorzystało na euro to Niemcy. Niemcy są piątą gospodarką w świecie, są trzecim eksporterem. Niemcy budują swoją potęgę gospodarczą i polityczną. Polska obecnie jest tylko podwykonawcą i „dojną krową”.

Płoty, zasieki na granicach, cenzura, totalne inwigilowanie, prawo do przeszukania mieszkania w nocy, permanentny stan wyjątkowy, żołnierze na ulicach Belgii, Francji z karabinami maszynowymi gotowymi do strzału. Wojna religijna na zachodzie Europy staje się faktem. Ten hybrydowy konflikt wchodzi w nową krwawą fazę. Proces islamizacji starego kontynentu radykalnie przyspieszył, wraz z nastaniem islamskiej inwazji zwanej eufemistycznie „kryzysem imigracyjnym”. W Polsce jest jednak nadal wiele osób, które do brukselskiego molocha podchodzą na kolanach albo przynajmniej w głębokich ukłonach.

Tsunami islamistów zalewa Europę. Wojna o islamską Europę z prawami koranicznymi jako powszechnie obowiązującymi, już trwa. Ciągle wzrastająca ilość imigrantów, w większości wyznających islam, będzie stanowić stały rezerwuar szaleńców gotowych się wysadzić, aby zabić niewiernych i znaleźć się w islamskim raju z obiecanymi dziewicami. Zachodni Europejczycy sami sobie nawarzyli tego piwska, to niech teraz sami go żłopią.

Twardogłowi muszą zrozumieć, że islam to nie tylko religia, ale system społeczno-gospodarczo-polityczno-religijny. Musimy pamiętać, że dla muzułmanów zawsze inni będą, tylko niewiernymi itd. Muzułmanie nigdy nie dostosują się do europejskiego stylu życia. Rozmnażają się jak „króliki”. Kierują się zasadami islamu i tylko islamu. Nie podejmą każdej pracy zasłaniając się religią. Nie tak dawno w Polsce była awantura o ubój rytualny, który dla każdego normalnego Polaka jest odrażający, ale nie dla Episkopatu Polski. Plan, że niewolnicy będą pracować na systemy socjalne Zachodniej Europy nie powiódł się. Migracja z krajów Mehrebu jest też konsekwencją porządku postkolonialnego.

Jak wynika z badań przeprowadzonych w 2015 roku przez PEW Research Center, islam będzie najliczniejszą religią na świecie. W 2015 roku liczba wyznawców islamu wyniosła 1,8 miliarda osób.

Parlament Europejski, którego członkowie pochodzą z wyborów jest instytucją fasadową, nic w rzeczywistości nie znaczącą. Tam decydujące zdanie mają różne lobby korporacyjne które mają zbyt wielki wpływ na życie narodów Unii Europejskiej. Komisja Europejska nie jest ciałem wybieranym demokratycznie, nie posiada mandatu społeczeństw narodowych. Sposób wybierania KE został tak sprytnie skonstruowany, że obywatele UE nie mają świadomości, że zostali pozbawieni fundamentalnych praw. Komisja Europejska lekceważy fakt, iż od lat zachodnioeuropejskie koncerny dopuszczają się jawnej dyskryminacji Polskich konsumentów i nadużywają pozycji dominującej na rynku. Firmy zachodnie wciskają Polakom gorsze jakościowo produkty w tej samej cenie lub nawet wyższej niż na Zachodzie.

Komisja Europejska ma za zadanie rozbić narodowe wspólnoty. Wykuwany przez Komisję Europejską plan masowych migracji skończy się tym, że miliony ludzi z Trzeciego Świata staną się stałymi klientami pomocy społecznej, jeszcze bardziej obciążając europejskie systemy socjalne.

Zaznaczam i podkreślam, należy pamiętać też, że Polska wchodząc do Unii Europejskiej musiała zlikwidować całą swoją konkurencyjną gospodarkę! Dzika prywatyzacja z początkiem lat 1990. to nie tylko wyprzedaż za bezcen wielu polskich przedsiębiorstw. To także grube miliony USD, jakie ówczesne polskie władze przekazywały firmom konsultingowym w ramach „prowizji prywatyzacyjnej” czy „doradztwa” przy sprzedaży majątku narodowego. Na bazie dostępnych dokumentów szacuje się, że tylko w latach 1991-1994 na ten cel wydano ponad 75 mln USD. Należy pamiętać, że przedsiębiorstwa polskie na początku lat 1990. były warte fortunę, bowiem stanowiły realną konkurencję dla EWG. Pod naciskiem MFW włączono Polskę, kraju nienależącego do strefy euro, w projekt ratowania euro. Propaganda manipulacyjna osiągnęła szczyt ogłupiania społeczeństwa polskiego zachodnim rajem. Do UE wpłacamy składkę większą niż otrzymujemy jałmużnę.

W związku z nasileniem niepokojów, zaleca się wyciszyć i zakamuflować wzmożoną aktywność europejskiej dyplomacji, we wszystkich, także niejawnych, formach jej działalności. Należy tolerować fasadowe, sentymentalne obchody barw czy symboli, by dać ludziom iluzję, że wciąż mają swoje państwo. Do tego dodajmy medialną falę strachu. Rządzącym zależy na tym żeby ludzie się bali. Zastraszonym społeczeństwem jest lepiej manipulować i rządzić! Polacy mają się bać hipotetycznych Rosjan. Polacy mają wierzyć, że hipotetycznie będzie ich bronić UPAINA/NATO/USA.

Cała strefa euro jest zadłużona na 9,5 biliona euro. Europejski Bank Centralny (EBC) co miesiąc drukuje 80 miliardów euro, za które odkupuje od komercyjnych banków obligacje dłużne największych państw Eurolandu. W praktyce pożyczki Niemiec, Francji i Włoch stają się dzięki temu bez odsetek.[1]

Unia Europejska chce blokować konta w bankach zwykłych ludzi dla ratowania upadających banków. Już w 2015 roku Komisja Europejska przyjęła dyrektywę pt. „Bank Rescovery and Resolution Directive (BRRD), która umożliwia przejmowanie przez upadające banki środków finansowych swoich klientów, depozyty powyżej 100 tysięcy euro. Jest też rozważany pomysł wprowadzenia „czasowych” zamrożeni rachunków bankowych zwykłych ciułaczy już od najmniejszych kwot, tak aby nie można było z nich wypłacać żadnych środków w przypadku, kiedy bank prowadzący dany rachunek byłby zagrożony upadłością.[2]

Komunizm podobno upadł, ale nic bardziej mylnego. Nowym tworem komunistycznym jest Unia Europejska, która przejęła bolszewickie metody zarządzania ludźmi i ekonomią z trochę przypudrowaną nową dialektyką. UE nie zrezygnowała jednak z utopijnego marzenia stworzenia Nowego Człowieka – HomoEuroSovieticusa.

Euro i cała Strefa Euro to jedna wielka ściema, aby utrzymać władzę bankierów nad światem. Każdy kraj powinien mieć własną walutę, bo inaczej nie jest suwerenny.

Dziś w Polsce nie mamy polskich elit u władzy, nie mamy mężów stanu, dla których interes polskiego Narodu jest wartością nadrzędną, mamy za to u władzy kompradorskich polityków. Elity posługują się pięknymi i łzawymi hasłami, chcą stworzyć motłoch niewolników bez tożsamości z wykastrowaną mentalnością i tym samym bez przyszłości. Kawałek ziemi w którym jesteśmy najchętniej tolerowani i w którym możemy stanowić swoje prawo, jest tylko jeden i nazywa się Polska! Na pustą frazeologię patriotyczną można nabrać się raz, góra dwa razy. Altruizm jest dobry, empatia jest dobra, ale nie wtedy kiedy psychopaci są ich pozbawieni, gdy wykorzystują je w celu osiągnięcia korzyści naszym kosztem. Asertywność jest wtedy niezbędna by przetrwać z jak najmniejszym uszczerbkiem. Psychopatów i ignorantów pozbyć się nie sposób, zwłaszcza tych utytułowanych z piedestału.

Do refleksji!

Autorstwo: Zbigniew
Źródło: WolneMedia.net

PRZYPISY

[1] “Euro Area Government Debt”, TradingEconomisc.com, 25.05.2017 r.

[2] Niewygodne.info.pl, 01.08.2017 r.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13 komentarzy

 1. Herstoryk 02.01.2018 10:30

  Jeszcze jeden ekspert od imigracji i islamu, po papuziemu powtarzający viralne straszaki ksenofobów o “tsunami”, “królikach”, “dziewicach” i “czym się kierują”. Ciekaw jestem wielce, gdzie i jak tak dokładnie się z kwestią zapoznał, że z taką pewnością je głosi. Bo referencje podaje, mówiąc oględnie, skromne. https://wolnemedia.net/hajze-na-soplice/

 2. MasaKalambura 02.01.2018 11:35

  Znaftza jak się patrzy.

 3. MakSym 02.01.2018 12:28

  …wypowiedziało się dwóch znaffców, a szczególnie drugi, z mózgiem kompletnie zeżartym wirusem islamu.

 4. Radek 02.01.2018 15:21

  Widzę, że potworzyły się na WM dwa obozy. Jedni krzyczą tak jak propaganda drugiego głównego nurtu, że cały Islam to prymitywy, a drudzy starają się stonować tych pierwszych, czasami pomijając prawdziwe zdarzenia. Smutne jest to, że mało kto zadaje sobie trud wniknięcia głębiej w sytuację. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z punktu widzenia wielu ludzi w krajach Islamskich, to Europa to bandyci, podobnie jak my patrzyliśmy na Niemców w czasie II wojny światowej. Z drugiej strony w przypadku takich zbrodni jakich dopuszczają się w dużej mierze przybysze z Afryki i ewentualnie krajów Bliskiego Wschodu jak również tak zwani Kibole, trzeba dawać im odpowiedź w ich języku. Czyli tak jak oni zrozumieją. A najlepiej rozumieją stosowanie siły. I nie można tłumaczyć im jakimiś niezrozumiałymi słowami. Wtedy zrozumieją i więcej będą się pilnować.

 5. MasaKalambura 02.01.2018 15:59

  Dokładnie.
  Nikt tutaj nie twierdzi, ze do zdarzeń opisanych wyżej nie dochodzi. Ani nawet, ze nie robiła tego przybysze z krajów muzułmańskich. Pragniemy, a przynajmniej ja pragnę tylko zauważyć, ze nie są to akty promowane ani nawet usprawiedliwiane przez religie Islamu. Wręcz przeciwnie. Coś takiego jest w Islamie traktowane jak przestępstwo. I winno być i jest potępiane przez cała społeczność muzułmanów.

  Winę za te problemy nie ponosi religia. Dlatego sugerowanie walki i wojny religijnej z tego powodu. Czystek albo i eliminacji fizycznej jest oznaka choroby nienawisci sugerujących to. I prostactwa przyczynowo skutkowego.
  Rozwiązaniem mogą być tylko szeroko zakrojone akcje społeczne mające na celu edukacje, rozbicie gett, i ratunek dla odrzuconych.

  A dla łobuzów zachowujących się tak jak opisano więzienia, albo deportacje. Jeśli to możliwe.

 6. realista 02.01.2018 16:15

  cyt.:”nie są to akty promowane ani nawet usprawiedliwiane przez religie Islamu.”

  ale są to akty charakterystyczne dla KULTURY islamu. to co teoretycznie mówi religia, a to co robią wyznawcy z jakiegoś kręgu to dwie różne rzeczy, ale powiązane przyczynowo – wyznawaną religią.

  cyt.:”Czystek albo i eliminacji fizycznej jest oznaka choroby nienawisci sugerujących to. I prostactwa przyczynowo skutkowego.”

  niestety islam nie tolerujący innowierstwa i (zwłaszcza) ateizmu sam tę nienawiść wywołuje poprzez kierowanie nienawiści do innych. tak, wiem, że rzekomo mówi coś innego. ale to jest właśnie hipokryzja tej religii.

  cyt.:”Rozwiązaniem mogą być tylko szeroko zakrojone akcje społeczne mające na celu edukacje, rozbicie gett, i ratunek dla odrzuconych. ”

  oni mają wystarczające możliwości do tego już teraz i od lat. sami są sobie winni, ale znowu trzeba im pomagać. wiecznie im coś dawać, oferować, ratować. a gdzie tutaj wdzięczność?!
  gdzie są ci wszyscy muzułmanie wyłączając tych łobuzów? gdzie oni robią akcje pomocy swoim? gdzie grzmią do swych braci, aby ci sami pilnowali tych łobuzów w kraju ich goszczącym? gdzie ci upraszający o szacunek dla innej kultury, która ich gości? gdzie zapewnienia o wdzięczności uchodźców, przeprosiny czy wzorowa współpraca z policją???

  MASA, ołpen jor ajs men… .. .

 7. MasaKalambura 02.01.2018 16:29

  Ja na przykład mam fundacje zajmującą się integrowaniem przybyszów z polskim społeczeństwem. Nauka języka. Pomoc. Takie tam.
  Współpraca z policja? Jak najbardziej. Wizyty w ABW tez.

  Ale potrzebna jest pomoc państwa finansowa i nie tylko. Sami mamy małe możliwości trzeba tez się utrzymać. A to państwa pozwalają na przyjazd tak wielkich liczb ludzi. I to one wywołują wojny powodujące napływ uchodźców. Dlatego zwalanie wszystkiego na muzułmanów zintegrowanych to chyba lekka przesada.

 8. realista 02.01.2018 16:33

  w Polsce nie mamy problemu, bo muslimy są w miażdżącej mniejszości.
  tam, gdzie jest ich więcej, dochodzą do głosu “ich sposoby na życie”, i wtedy pojawiają się problemy.
  więc mi tu nie wyjeżdżaj z twoimi polskimi integracjami.

  moim zdaniem państwo powinno im pomóc… wrócić do siebie. i tyle. przechować i odesłać… .. .

 9. Seweryn 02.01.2018 16:49

  Nie mialbym nic za bardzo przeciw euro, jesli kraje by mialy rowniez wlasna walute. I tak powinno byc od poczatku, rownolegle z euro waluty narodowe. A sam waluta euro powinna byc zdecentralizowana, bez euro banku. Jak powinno byc to zrobione, nie wiem, nie jestem finansista, banksterem.

 10. MasaKalambura 02.01.2018 17:12

  Pewnie trzeba przestać ich traktować jak male dzieci i wiecej wymagać. Samo dawanie kasy to dawanie ryb bez wędki. Podobnie nauka religii. Sama w sobie ważna aby uczyć całej religii a nie jej wersji rodem z ISIS. Ale za tym powinna iść edukacja zawodowa. By nie było potem tabunów bez zawodu i chęci do pracy.

  To proces bardzo złożony. I nie jest rozwiązaniem eliminacja. Chyba ze z Hitlerami rozmawiamy. To będzie bardzo trudne i długotrwałe. Ale nie jest niemożliwe.

 11. MasaKalambura 02.01.2018 17:19

  No właśnie dostali wszystko. A wymagania? Nikt nic nie wymaga. Pełna izolacja. Od niewiernych to prawda. Ale nie tylko od nich. Również od muzułmanów będących równoprawnymi pracującymi często bogatymi obywatelami. I przed tym nie uciekną. Trzeba im to pokazać. I ułatwić ucieczkę z gett.

 12. MasaKalambura 02.01.2018 18:02

  W imię planu Alberta Pikea może. Wywołać starcia mniejszości, kataklizm socjalny, wojny z trzecią światową w wielkim finale.

 13. robi1906 03.01.2018 10:58

  Albert Pike, wydaje mi się, że on ten plan ujawnił i raczej nie był jego twórcą,
  a raczej był tylko wykonawcą.

  Mentalnie, od tysięcy lat jesteśmy tacy sami,
  tysiąc lat temu to chrześcijańska Europa była sfanatyzowa bardziej od Islamu,
  dlaczego, to się teraz odwróciło?,
  czy “my” znormalnieliśmy a muslimy zwariowały?,

  Moim zdaniem nie, na europejczyków przestano wywierać presję,
  przestano hodować fanatyków, które prały mózgi, naiwnym.
  A zaczęto hodować tych fanatyków w Islamie.
  Najlepszym przykładem niech będzie Irlandia, w kilka lat odrzucono tam zupełnie chrześcijaństwo, najbardziej po polakach katolicki kraj, kraj który zateizował się całkowicie, jak do tego doszło?,
  moim zdaniem, przestano hodować fanatyków.

  Getta,
  ludzie o podobnej, religii, kulturze czy przeszłości, lubią się trzymać razem,
  nie wyważajmy odkrytych drzwi,
  polskie Jackowo, dzielnice latynosów, włochów czy innych narodowości w amerykańskich miastach,
  przecież to wszystko już było, i były też gangi, przecież West Side Story nakręcono bodajże, z 60 lat temu, była bieda i odrzucenie, i co USA się zawaliło?,
  no przecież nie,
  wali się z całkowicie innego powodu, a czy Europa się zawali?, raczej tak.

  Szykowana jest wojna z Iranem, i żeby ludziom zamknąć pyski, bo protesty społeczne na zachodzie były już olbrzymie podczas napaści na Irak,
  to teraz ludziom sprezentują takie wojowanie na mieście, że im do głowy nie przyjdzie protestować na ulicach w obronie mordowanych.

  Czy o to chodzi ze szkoleniem fanatyków islamskich żeby otworzyć w Europie wewnętrzny front?, może tak.
  Znając Lichwę, ONI zawsze wyciągają kilka korzyści z każdej rozpierduchy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.