Wielki Sfinks przedstawiał Anubisa czy lwa?

Opublikowano: 30.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 567

Starożytny Egipt skrywa mnóstwo tajemnic. Wielki Sfinks z Gizy to jeden z najlepszych przykładów. Czy Wielki Sfinks miał pierwotnie głowę Anubisa lub lwa? Czy jedna grupa ludzi stworzyła posąg o określonym kształcie, a po wielu latach inna grupa ludzi dokonała modyfikacji jego głowy? Taka kolej rzeczy wydaje się wszak całkiem możliwa. Zerknijmy zatem bliżej na ten frapujący temat.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.