Wielki Reset wywoła nowe rozwarstwienie społeczne

Opublikowano: 16.02.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1423


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 18.02.2021 08:10

    Szkoda , nie zauważają że ten obecny system jest niewydolny i do zmiany. Szkoda że ludzi długów nie umarzają anulując, li tylko państwowe? Co reset,i co dalej ? Nowe państwowe długi rząd zaciągnie na poczet obywateli , to ponawiany błąd! Reset, to globalne bankructwo ! Zmiana systemu , to ludzi prawo wybrane, i Dochód Odnawialnym Kredytem równy każdemu udziałem własnym, i wypracowane osobiste bogactwo.
    Podatki i składki do likwidacji ! Wybierz sam, dochód osobisty w DOK, dajesz sobie ! Czy odbierany przez podatki i składki dług , utrzymania rządu? Rząd globalny daje DOK ludziom należny. Rząd państwowy odbiera, przez podatki i składki nienależne tworząc dług, i tu widzę błąd! Każdy z ludzi ma DOK równy , i Kaczyński i Morawiecki , i następni, to daje możliwość życia (kto ich wybierze, by na nich łożyć?), a bogactwo osobiste sam sobie wypracuj!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.