Wielki protest przeciw segregacji sanitarnej w Nowym Jorku

Opublikowano: 19.09.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1382

Tysiące osób protestowało w sobotę w Nowym Jorku przeciwko paszportom szczepionkowym aby przeciwstawić się obowiązkowi szczepień przeciwko COVID – porównywano prześladowanie niezaszczepionych do prześladowań Żydów w nazistowskich Niemczech.

Na jednym plakacie można było przeczytać: „Jak naziści to zrobili? Twierdzili, że Żydzi roznoszą choroby. Co się stało z „Nigdy więcej?!”

Sobotni protest miał miejsce, gdy Departament Zdrowia Nowego Jorku poinformował, iż co najmniej 60 procent wszystkich kwalifikujących się mieszkańców Nowego Jorku jest w pełni zaszczepionych.

Od końca sierpnia w NYC wymaga się dowodu szczepienia dla osób uczęszczających do miejsc zamkniętych, takich jak restauracje, siłownie i pokazy. Wymogi te mają na celu przekonanie większej liczby osób do zaszczepienia się.

W tłumie, który rozciągał się przez kilka przecznic rozdawano naklejki z napisem: „Ci, którzy sprzedają panikę, sprzedają lekarstwo”. Na plakacie jednej kobiety widniał napis: „moje ciało. Moja rodzina. Mój wybór. Pieprzyć wymóg szczepień!

Dane miejskie wykazały, że tylko 28 procent czarnoskórych mieszkańców Nowego Jorku w wieku od 18 do 44 lat jest w pełni zaszczepionych, w porównaniu z 49 procentami Latynosów, 52 procentami białych i 82 procentami Azjatów w tej samej grupie wiekowej.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 17 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.