Dantejskie sceny w siedzibie głównej sekty Chabad Lubawicz

Opublikowano: 09.01.2024 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 7275

Zamieszki w nowojorskiej synagodze Chabad Lubawicz. W poniedziałkowy wieczór Żydzi starli się z policją, po tym, jak służby chciały zasypać tajemny tunel podziemny.

Na portalu „X” pojawiły się nagrania z tego zajścia. Widać na nich, jak Żydzi ścierają się z nowojorską policją. Członkowie Chabad Lubawicz przewracali ławy i przechodzili przez policyjną taśmę zabezpieczającą, za którą stali mundurowi. Inny urywek pokazuje także Żyda wydostającego się z chodnikowego otworu, który wydaje się być połączony z synagogą.

Do zamieszek doszło w poniedziałek po południu, po tym jak do światowej siedziby głównej Chabad Lubawicz wysłano betoniarkę. Miała ona wypełnić podziemny tunel, który wykopano od głównej synagogi do sąsiedniego budynku, w którym znajdowała się część przeznaczona dla kobiet.

Pierwsze doniesienia o tunelu pojawiły się pod koniec 2023 r. Właściciel budynku skontaktował się z władzami, w związku z podejrzanymi odgłosami. Jednocześnie trwały także prace związane z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej, podczas których odkryto podziemny tunel.

Kopanie tunelu odbywało się po nocach. Nie wiadomo, jak długo trwał ten proces. Po jego odkryciu pojawiły się obawy o stabilność budynku. W poniedziałek na miejsce wezwano policję, po tym jak grupa mężczyzn miała odłączać zasilanie i dewastować betoniarki.

Ostatecznie policja aresztowała dziesięć osób. Z doniesień służb wynika, że jeden z mężczyzn usiłował spryskać funkcjonariusza gazem pieprzowym.

Autorstwo: MM
Na podstawie: DailyCaller.com
Źródło: NCzas.info


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Szurnięty Mędrzec 09.01.2024 13:17

  To mi zrobiło cały dzień

 2. Foxi 09.01.2024 15:02

  Tu jest film z tych podziemnych tuneli, które są pod siedzibą główną Chabad Lubawicz na Brooklynie (Union Mikvah). Tunele wyglądają dosłownie jak siedlisko wampira! Mają tam ziemię rozkopaną do zagrzebywania siebie albo swoich wyssanych ofiar… normalnie jakiś horror. Co to ma znaczyć? Tam też ktoś zgasił świeczkę, czar prysł i demony stały się widoczne?
  https://www.instagram.com/reel/C1PQ8hKLBRd/
  (Przydało by się ten film jakoś skopiować zanim skasują. Przecież to jest dowód, że ta szajka coś ukrywa…)
  *
  Cała ta akcja zaczęła się od tego że ktoś nieświadomy z czym ma do-czynienia sfilmował to i puścił w świat chyba jako żart:
  https://www.bitchute.com/embed/IZ0VpozwTDwp/
  *
  https://www.bitchute.com/embed/hoFKwbk0ZwiW/
  *
  Potem policja tam wlazła i zaczęły się aresztowania bo chyba “coś” znaleźli?! (Widać skutego kajdankami rabina.)
  https://www.bitchute.com/embed/WfUvEOsL43Nr/

 3. paullenburg 09.01.2024 22:07

  Specyficzna nacja a w zasadzie to jej część ….

 4. bboyprezes 10.01.2024 07:38

  Na górze róże, na dole syf. Jak gruba warstwa tapety na twarzy. Widać przyzwyczajenia zostały od roku 1939 z tym robieniem tuneli.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.