Większość Polaków źle ocenia działania rządu w walce z COVID-19

Opublikowano: 06.04.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1415

Jak wynika z najnowszego sondażu SW Research, zaledwie 3,5 proc. Polaków uważa, że rząd „bardzo dobrze” radzi sobie w walce z epidemią koronawirusa w Polsce. Odpowiedź „dobrze” wybrało 11 proc. ankietowanych.

W przeprowadzonym na zlecenie „Rzeczpospolitej” sondażu SW Research zbadano opinie respondentów na temat działań rządu mających na celu walkę z epidemią koronawirusa. 3,5 proc. respondentów stwierdziło, że polskie władze radzą sobie „bardzo dobrze”, a 11 proc. – że „dobrze”. „Źle” działania rządu w walce z COVID-19 ocenia 17,8 proc., „bardzo źle” – 34,3 proc. ankietowanych. Odpowiedź „przeciętnie” wybrało 27 proc. badanych. Zdania w tej sprawie nie miało 6,4 proc.

Sondaż został przeprowadzony w dniach 30-31 marca wśród użytkowników panelu on-line SW Panel. Analizą objęto grupę 800 internautów powyżej 18. roku życia.

Wyniki badania skomentował w rozmowie z „Rzeczpospolitą” wiceprezes zarządu agencji badawczej SW Research Piotr Zimolzak. „Odpowiedź „bardzo źle” jest częściej wybierana przez mieszkańców miast powyżej 500 tys. (42%), osoby badane w wieku do 24 lat (40%), z wykształceniem podstawowym/gimnazjalnym (40%), z dochodem netto w przedziale 2001-5000 zł (39%) oraz kobiety (36% vs mężczyźni 33%)” – powiedział. „Odpowiedź „dobrze” częściej wybierana była przez osoby z dochodem netto poniżej 1000 zł (22%)” – podkreślił Zimolzak.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek o 9902 nowych zakażeniach. Najwięcej przypadków wykryto w województwie śląskim (1734), wielkopolskim (1 255) i mazowieckim (916). Zmarły 64 osoby. Łącznie od początku epidemii wykryto 2 448 463 zakażeń COVID-19 a 55 005 osób zmarło.

Uwaga! Rząd manipuluje statystykami!

Dane o 55 005 zgonach zgonach są mocno wyolbrzymione dla potrzeb koronawirusowej propagandy. Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, za osobę zmarłą na covid uznaje się każdą osobę, która podczas śmierci miała wykryty testem covid, nawet jeśli zakażenie nim było bezobjawowe a przyczyną śmierci był zawał serca lub inna choroba. Dla porównania (patrz ilustracja w powyższej wiadomości) liczba zmarłych na covid bez innych chorów wynosi 5102 (stan na 15.02.2021 r.). Wytyczne mają potęgować histerię koronawirusową i służą propagandzie. Rząd nie informuje, że w tym samym czasie z powodu obostrzeń w służbie zdrowia, zmarło o wiele więcej osób niż na covid. Covid odpowiada za 0,08% wszystkich zgonów w Polsce. Dla porównania – samobójstwa 1%, choroby układu krążenia – 45,03%. Patrz wykres niżej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 16, średnia ocena: 4,81 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JP
Użytkownik
JP

[Benjamin Fulford] Chazarska mafia prowadzi operacje psychologiczne Biden ze Szwajcarii

https://meditation539.com/2021/04/08/benjamin-fulford-chazarska-mafia-prowadzi-operacje-psychologiczne-biden-ze-szwajcarii/