Dane statystyczne COVID-19 w Polsce

Opublikowano: 05.04.2021 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3005

Jeden z czytelników „Wolnych Mediów”, emerytowany informatyk, tworzy w czwartki dla siebie tabele i wykresy dotyczące „pandemii” z danych powszechnie dostępnych.

„Dane w tabeli są uporządkowane wg wskaźnika śmiertelności CFR, który jest wg mnie najbardziej miarodajnym do oceny sytuacji. Polecam też [pierwszy od góry] wykres pokazujący manipulację statystyką zachorowań na grypę (trzykrotne zmniejszenie liczby przypadków w roku, czyli „cudowne” zdrowienie społeczeństwa). POMIMO, że dane są wg mnie zmanipulowane (np. znacznie zawyżone statystyki covid-19), to i tak ich zestawienie daje sporo do myślenia” – pisze nasz czytelnik.

Oto efekty jego pracy. Za nadesłane materiały bardzo dziękujemy!

Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 28, średnia ocena: 4,68 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Irfy
Użytkownik
Irfy

Świetne statystyki, kawał dobrej roboty! Wniosek jest smutny. Większe jest prawdopodobieństwo samobójstwa, niż zgonu bezpośrednio z powodu tej “straszliwej pandemii”.

bogdzio
Użytkownik
bogdzio

25.03.21 prezentowany tu był filmik Grzegorza P. I dane śmiertelności na covid były znacząco inne np tutaj 0.08 % a u p.Grzegorza od 3.31 do 4.88 to jednak duża różnica do ogólnej liczby zgonów, skąd taka rozbieżność? Jednak śmiertelność w zestawieniu do innych przyczyn daje do myślenia.