Widzimy ostatnie podrygi cywilizacji

Opublikowano: 16.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 158

Dr Rafał Brzeski – politolog – mówi o rozpoczętej przez Ministerstwo Obrony Narodowej kampanii zachęcającej do wstąpienia do armii. Akcja jest skierowana szczególnie do osób, które straciły pracę w wyniku pandemii koronawirusa. Część polityków amerykańskich apeluje o rozszerzenie sankcji związanych z gazociągiem Nord Stream 2. W Niemczech słychać sygnały, że sankcje będą uderzać w firmy należące do państwa. Na jednym z pekińskich targowisk wykryto bardzo duże ognisko koronawirusa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o