Wchodzimy w 14 rok działalności

Opublikowano: 01.04.2021 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2499

Dzisiaj 14 urodziny portalu „Wolne Media”. Jeszcze trochę i wyrośnie nam wąsik.

Nie celebruję tej rocznicy jakoś szczególnie – tortu i gości nie będzie – bo nie jest okrągła, ale dla przypomnienia można dziś poczytać sobie artykuł o początkach i historii portalu, oraz posłuchać wywiadu, jakiego udzieliłem kiedyś Niezależnej Telewizji.

Artykuł TUTAJ.

Audycja TUTAJ.

Co nam przyniesie 14 rok? Dowiemy się w ciągu najbliższych 365 dni.

Maurycy Hawranek
Ilustracja: InkDropCreative (pl.DepositPhotos.com)
Administrator WolneMedia.net


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.