W USA powstaje nowa linia lotnicza bez terroru covidowego

Opublikowano: 26.12.2021 | Kategorie: Gospodarka, Turystyka i podróże, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2815

Nowa linia lotnicza Freedom Travel Alliance startuje ze wszystkimi pilotami i stewardesami, którzy porzucili tradycyjne linie lotnicze ze względu na rezygnację z obowiązkowych szczepień i chcą kontynuować podróżowanie w oparciu o indywidualną suwerenność i swobodę medyczną.

Powstając linia szczyci na podstronach swojej strony:

– „Naszą misją jest bycie dostawcą rozwiązań w branży turystycznej i transportowej, ponieważ wierzymy, że każdy ma prawo do swobodnego podróżowania bez przeszkód i bez dyskryminacji”.

– „Naszym celem jest przywrócenie beztroski i radości życia branży turystycznej i hotelarskiej. Budujemy ekosystem podobnie myślących członków, partnerów i firm, aby zabezpieczyć i chronić nasze prawa jako suwerennych istot, w tym prawo do poruszania się po świecie jako Freedom Travelers”.

– „Dołącz do nas, gdy świętujemy i podkreślamy nowe partnerstwa z firmami, społecznościami, miastami, stanami i krajami, które są zgodne z naszymi celami zachowania naszych niezbywalnych praw”.

Powstający operator informuje również o powstaniu strony internetowej „Freedom Jobs”. Zadaniem strony są rozwiązania równoległe. Jak zapewnia powstający operator: „Sprawimy, że dominujące firmy staną się nieistotne”.

Na podstawie: FreedomTravelAlliance.com
Źródło: LegaArtis.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. BANDZIORkaq 26.12.2021 20:50

    Jak dla mnie brawo oni, choćby nawet była to czysta komercha, wykorzystując zaistniałą sytuację robią coś na korzyść. Podziały społeczne są już niezaprzeczalnym faktem, pocieszające jest to, że jako foliarze, szury, czy antyszczepionkowcy jesteśmy na tyle liczną grupą ludzi, że biorą nas pod uwagę nawet linie lotnicze. Oby tak dalej.

  2. Tallis Keeton 28.12.2021 06:01

    Brawo, oby tak dalej 🙂 Kilka msc temu też pisałam na YT, że pewnie powstaną bary, sklepy itd… dla normalnych ludzi 😀

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.