W rezultacie szczepień powstaje społeczeństwo kastowe

Opublikowano: 22.07.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1963

Nowy sondaż przeprowadzony przez Angus Reid sugeruje, że zaszczepieni Kanadyjczycy raczej nie będą spędzać czasu z tymi, którzy są nieszczepieni. 53 procent ankietowanych twierdzi, że nie będzie przebywać z osobami, które nie otrzymały jeszcze zastrzyków.

Prawie dwie trzecie osób w wieku 18–34 lat uważa że “tak długo, jak są osobiście chronieni poprzez szczepienia”, będą spotykać się z osobami nieszczepionymi. Kanadyjczycy w wieku 65 lat i więcej lat, czyli populacja bardziej dotknięta przez koronawirus, częściej twierdzą, że będą unikać osób, które nie są zaszczepione.

Zaszczepieni uważają, że można zapytać o stan szczepień, podczas gdy nieszczepieni twierdzą, że informacje są osobiste i ludzie nie powinni o to pytać. Ponad połowa osób, które otrzymały co najmniej jedną dawkę szczepionki, twierdzi, że dobrze jest zapytać kogoś o stan szczepienia.

Niechęć do szczepień pozostaje najwyższa w Albercie, gdzie jedna osoba na pięciu twierdzi, że nie chce lub nie ma pewności co do szczepienia przeciwko Covid19.

To dwa razy więcej niż średnia krajowa i więcej niż dwie kolejne prowincje z największymi wahaniami co do szczepień – Saskatchewan i Manitoba – gdzie około 15 procent jest niechętnych lub niepewnych.

Dwie trzecie Kanadyjczyków twierdzi, że popiera paszporty szczepionkowe na duże imprezy w ich prowincji.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Murphy 22.07.2021 11:39

  “Zaszczepieni uważają, że można zapytać o stan szczepień”

  Czyż nie po to się szczepili żeby być zabezpieczonymi? To jeśli są zabezpieczeni, więc nie potrzebna im informacja o tym, czy ktoś inny się szczepił czy nie. Prawda?

 2. BANDZIORkaq 22.07.2021 14:36

  Wyszczepili się ,ale strach pędzący ich ku szprycy pozostał, gotowi są odseparować się od niezaszczepionych pomimo, że nie powinni obawiać się już o swoje zdrowie, wszakże po to się szczepili. Nie rozumiem, co się stało z ludźmi, gdzie podziało się logiczne rozumowanie. Propaganda medialna to potężne narzędzie manipulacji, nie można go lekceważyć.

 3. Ziemianin 22.07.2021 15:20

  PRZYPADEK….
  * „Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością GlaxoSmithKline, która (przypadkowo) jest właścicielem firmy Pfizer!” kto (przypadkowo) promuje szczepionkę!
  >
  > * “GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzana przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami firmy Open Foundation (Soros Foundation), która (przypadkowo) zarządza francuską firmą AXA!”*
  >
  > Soros (przypadkowo) jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) wybudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została wykupiona przez niemiecki Allianz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który (przypadkowo) jest udziałowcem Black Rock , która (przypadkowo) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią światowego kapitału inwestycyjnego. „Black Rock” jest także (przypadkiem) znaczącym udziałowcem firmy MICROSOFT, której właścicielem jest Bill Gates, który (przypadkowo) jest udziałowcem Pfizera (kto – pamiętacie? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i (przypadkiem) jest teraz pierwszy sponsor WHO!
  >
  > Teraz rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedawany na mokrym rynku w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ.

 4. Wolna Dusza 22.07.2021 16:07

  W msm od czasu do czasu pojawiają się informacje, że wirus może jednak pochodzić z laboratorium, ale szybko te publikacje usuwają, żeby nie wyszło na jaw, że jest to jedna wielka ściema. Chcieli koronkę podrasować, żeby była bardziej śmiertelną, ale nie poszło im tak jak chcieli i osłabiony wirus przypadkiem, a może i nie przypadkiem wydostał się na targu w Wuhan, niedaleko laboratorium

 5. pikpok 22.07.2021 17:22

  U mnie w pracy czy w rodzinie nikt nie robi z tego problemu, to tylko te zwyrole na górze chcą ludzi dzielić. Pewnie jak nie czwarta fala, to mają w zanadrzu coś gorszego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.