W MSZ działała zorganizowana grupa przestępcza

Opublikowano: 15.09.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1841

PiS z pełną premedytacją próbuje zamieść aferę wizową pod dywan. Schowali ministra Wawrzyka, a pozostali, którzy maczali w tej wielkiej aferze swoje palce, mają się jak najlepiej.

Za rządów Prawa i Sprawiedliwości w jednym z najważniejszych resortów została zorganizowana grupa przestępcza, która chciała zarobić 100 mln dolarów oraz wpuścić do Polski setki tysięcy imigrantów. Ta grupa przestępcza działała za przyzwoleniem władz MSZ, ale i bez reakcji polskich służb. Dopiero reakcja służb z innych państwa, w tym tych zaprzyjaźnionych ze Stanów Zjednoczonych zmusiła CBA i innych do tego, aby zająć się aferą.

Kilka dni temu Lewica złożyła wniosek do prokuratury wniosek o ściganie pana Piotra Wawrzyka, ale pan Wawrzyk to tylko jeden z członków peletonu, który aferę w Ministerstwie Spraw Zagranicznych rozkręcał i krył. Wszystko wskazuje na to, że głównym winowajcą, który miał ręce umoczone w bagnie nielegalnych pieniędzy jest minister Rau. Obecny szef MSZ albo nie kontrolował, albo przyzwalał. Tak więc za brak kontroli nad ministrem Wawrzykiem należy się dymisja, a jak przyzwalał, to należy i dymisja, i prokuratura.

Tu nie ma przestrzeni, aby mówić, że nic się nie dzieje, bo CBA pracuje. Kto dziś wierzy, że ta służba będzie chciała wyjaśnić tę sprawę? Przecież oni będą kryli swoich! Pewnie znajdzie się jakiś pionek, którego za kilka lat skażą. Ale to przecież nie pionek chciał ustawić aferę za 100 mln dolarów. To również nie pionek chciał przygotować rozporządzenie, na podstawie którego do Polski miało przyjechać 400 tysięcy imigrantów z Azji czy Afryki. To w końcu nie pionek nie naciskał na prezydenta, ponieważ koleżka, który ustawiał tę aferę, mógł wyjechać na placówkę dyplomatyczną.

PiS chce dzisiaj straszyć Polki i Polaków imigrantami oraz uchodźcami i organizuje referendum w tej sprawie, ale to sam Kaczyński i jego ekipa chciała ściągnąć do Polski najwięcej imigrantów ze wszystkich rządów od 1989 r.

Mamy największą aferę wizową w Europie, a kasa z niej miała zasilać kasę PiS. Domagamy się dymisji ministra Raua oraz stanowczych działań prokuratury. Każdego dnia wiemy więcej o tej aferze i zdajemy sobie sprawę, że to pan Kaczyński pozwalał, aby w rządzie pana Morawieckiego w MSZ działała grupa przestępcza. Czas na szybie decyzje i szybkie dymisje zamiast chowania głowy w piasek.

Jeżeli premier Morawiecki nie podejmie w tym tygodniu decyzji, będzie to oznaczać, że sam daje carte blanche do tego, aby za takie afery w Polsce musiała się wstydzić cała UE.

Autorstwo: Krzysztof Gawkowski
Źródło: Trybuna.info


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. LichoNiespi 15.09.2023 12:49

  Dymisja to jeszcze nie wszystko…….niech zyje Rewolucja Francuska i gilotyna.

 2. LichoNiespi 15.09.2023 12:50

  Oj, polscy panowie z ministerswa nijaki Feliks Dzierzynski dopytuje sie o was.

 3. LichoNiespi 15.09.2023 12:51

  Oj, polscy panowie z ministerstwa…nijaki Feliks Dzierzynski szuka was.

 4. rici 15.09.2023 13:35

  Jakby cos to Feliks Dzierzynski, to cioteczny brat nijakiego Jozefa Pilsudzkiego. Zreszta obydwaj to litwaki, czyli litewscy zydzi.

 5. replikant3d 15.09.2023 21:01

  Morawiecki to agent globalistów i to on instruuje kaczyńskiego co ma robić. Więc NIC nie zrobi w tym zakresie.Afera wizowa to czubek góry lodowej.Tu nie ma przypadków. Tylko ściśle realizowany plan wybicia Polaków na różne sposoby. Ma nas nie być…. Właśnie ,,rozkręcają,, ponownie covidiozę. Przypuszczam że tym razem rozpętają prawdziwe piekło w tym kraju. Nie będą się już ,,patyczkować,, W końcu ich ,,PAN,, oczekuje rezultatów…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.