W Meksyku zawalił się balkon w nocnym klubie

Opublikowano: 10.06.2024 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 811

Portal „Blog de Narco Mexcio” umieścił na platformie „X” zapis filmu z tragicznego wydarzenia w mieście San Luis Potosi położonego około 200 kilometrów na północ od kraju.

W jednym z klubów nocnych zawalił się balkon wypełniony młodymi ludźmi, którzy czekali na wejście na koncert muzyczny. Dwie osoby nie żyją, około piętnastu odniosło ciężkie rany.

W klubie „Rich” położonym w centrum miasta odbyć się miał koncert rockowy. Na filmach widać, że setki ludzi tłoczyło się kilkukondygnacyjnych schodach, zbudowanych ze szkła i aluminium.

Prawdopodobnie doszło do przeciążenia konstrukcji. Kamery przemysłowe zarejestrowały moment, w którym na ulicę spadają z dużej wysokości elementy konstrukcyjne, a następnie ciała kilkunastu osób.

Na kolejnym filmie widać szokujące sceny przedstawiające chaos po tym wydarzeniu – ogarniętych paniką młodych, ludzi, krzyki rannych, chaotyczną akcję ratunkową…

Autorstwo: MS
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.