W Kazachstanie znaleziono ciała 13 osób

Opublikowano: 01.06.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 346

W punkcie granicznym w obwodzie ałma-atinskim na południowym wschodzie Kazachstanu, gdzie doszło do pożaru, znaleziono spalone ciała 13 osób – poinformował na briefingu w Astanie wicedyrektor służby kontroli granicznej Kazachstanu Turganbek Stambekow.

„Do tej pory znaleziono spalone ciała 13 osób” – oświadczył Stambekow. Według niego wśród ofiar znalazł się strzelec gospodarstwa myśliwskiego, położonego niedaleko posterunku. Łącznie służbę pełniło tam 15 osób.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.