W Australii wciąż panuje covidowy zamordyzm

Opublikowano: 09.11.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1247

Widzimy w Australii wzrost zachorowań na COVID-19 spowodowany rozprzestrzenianiem się nowego szczepu Omikrona – XBB. Wszystko wskazuje na to, że w kraju rozpoczęła się kolejna fala COVID-19 – powiedział dyrektor medyczny Australii prof. Paul Kelly, cytowany we wtorek przez portal News.com.au.

Opisany przez Kelly’ego jako „wnuk Omikrona” szczep XBB jest bardziej zaraźliwy, ale „nie bardziej groźny niż to, z czym mierzono się przez ostatnie 12 miesięcy” – zaznaczył profesor. „To wszystko było do przewidzenia i stanie się częścią naszego życia z Covid-19 w przyszłości” – dodał.

Pochodzący z Singapuru XBB jest odporny na szczepionki i antyciała zdobyte przez wcześniejsze zachorowania – przypomniał portal News.com.au.

Kelly wezwał Australijczyków do monitorowania przebiegu swoich szczepień, pozostawania w domu w przypadku pogarszającego się stanu zdrowia i noszenia maseczek w miejscach publicznych.

Informacje dotyczące zachorowań na COVID-19 są w tej chwili podawane w Australii tygodniowo. W ubiegłym tygodniu odnotowano w kraju ponad 43 tys. przypadków.

Wideo: YouTube.com
Źródło: NaukawPolsce.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Jak widać, w Australii wciąż panuje covidowy zamordyzm i medialne podsycanie atmosfery strachu. Każą monitorować ludziom szczepienia na COVID-19, a zarazem mówią, że nowy szczep jest na nie odporny. Zapomnieli dodać, że preparaty mRNA od samego początku nie dawały żadnej odporności, a nawet podwyższają ryzyko hospitalizacji.

19

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 09.11.2022 14:07

    Być może dalej testują tę swego rodzaju wyspę-więzienie, chociaż przecież jeszcze kilka lat temu należała ta kraina do rzekomo najszczęśliwszych na świecie. Myślę, że nadal jest ale chyba tylko dla bardziej forsiastych i rozsądnych świadomych obywateli, którzy potrafili uniezależnić się od systemu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.