Uwalnianie smartfonem ładunków wprowadzonych do organizmu

Opublikowano: 15.10.2023 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 6646

Artykuł naukowy opublikowany w „Materials Today Chemistry” ujawnia, że ​​sygnały z telefonów komórkowych można wykorzystać do uwolnienia ładunków biologicznych lub chemicznych z tlenku grafenu wprowadzanego do organizmu ludzkiego. Artykuł opublikowany we wrześniu 2022 r. nosi tytuł „Zdalnie sterowana elektroreaktywna nanoterapia na żądanie oparta na tlenku grafenu modyfikowanego aminą do synergistycznego podwójnego dostarczania leków”.

Streszczenie badania wyjaśnia, w jaki sposób telefon komórkowy może emitować sygnały aktywujące prąd o niskim napięciu, który oddziałuje z cząsteczkami tlenku grafenu (GO), powodując efektywne dostarczanie ładunku leku: „Celem tego badania jest określenie kontrolowanego niskim napięciem uwalniania podwójnego leku (aspiryny i doksorubicyny) z powierzchni GO. Tutaj pokazaliśmy, jak zdalnie kontrolować szybkość uwalniania leku za pomocą poręcznego telefonu komórkowego, bez pasywnego uwalniania w czasie bezczynności”.

Ze względu na niezwykle dużą powierzchnię i złożony skład struktury, tlenek grafenu okazuje się idealną cząsteczką do dostarczania ładunków biologicznych lub leków do organizmu. „Te zalety sprawiają, że tlenek grafenu jest niezwykle potencjalnym materiałem nanokompozytowym jako nośnik leków w obszarze biomedycyny i biotechnologii, w połączeniu z matrycą polimerową lub nieorganiczną” – napisano. Co ważne, wystarczy obecność określonej częstotliwości prądu o niskim napięciu, aby tlenek grafenu uwolnił swój ładunek.

Wiemy już, że sygnały 5G mogą generować prąd elektryczny w organizmie człowieka, nawet ze znacznej odległości. Ważny artykuł autorstwa dr. Josepha Mercoli opublikowany w „Childrens Health Defense ujawnia”, że ​​promieniowanie sygnału komórkowego 5G powoduje mierzalne zmiany biologiczne i chemiczne w organizmie człowieka.

Z jego artykułu dowiadujemy się następujących rzeczy:

1. Sieć 5G opiera się przede wszystkim na szerokości pasma fali milimetrowej, o której wiadomo, że powoduje bolesne pieczenie. Wiąże się to również z problemami z oczami i sercem, osłabioną funkcją odpornościową, uszkodzeniami genetycznymi i problemami z płodnością.

2. Federalna Komisja Łączności (FCC) przyznaje, że agencja ani branża telekomunikacyjna nie przeprowadziły ani nie sfinansowały żadnych badań dotyczących bezpieczeństwa 5G i że takie badania nie są planowane.

3. FCC została przejęta przez branżę telekomunikacyjną, która z kolei udoskonaliła strategie dezinformacji stosowane wcześniej przez branżę tytoniową.

4. Długotrwała ekspozycja na częstotliwości mikrofalowe, takie jak te z telefonów komórkowych, może powodować dysfunkcję mitochondriów i uszkodzenia jądrowego DNA przez wolne rodniki wytwarzane przez nadtlenoazotyn.

5. Nadmierny kontakt z telefonami komórkowymi i sieciami Wi-Fi powiązano z chorobami przewlekłymi, takimi jak zaburzenia rytmu serca, stany lękowe, depresja, autyzm, choroba Alzheimera i niepłodność.

Strona internetowa grupy zadaniowej ds. telefonów komórkowych zawiera liczne ostrzeżenia wydane przez rządy i agencje na całym świecie, które podniosły alarm w związku z promieniowaniem telefonów komórkowych i jego szkodliwym wpływem na biologię człowieka.

Autorstwo: Mike Adams
Na podstawie: ScienceDirect.com, ChildrensHealthDefense.org/
Źródło zagraniczne (pełna wersja): NaturalNews.com
Źródło polskie (wersja skrócona): WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. bboyprezes 16.10.2023 07:59

    Dla przypomnienia, nadzwyczajne było jak to nagle na całym świecie w tym samym czasie wszyscy zajęli się siecią 5G i jej wdrażaniem.

  2. pikpok 16.10.2023 11:45

    ,,Sterowanie wiązką to technologia umożliwiająca antenom 5G Massive MIMO stacji bazowych na kierowanie transmisji radiowej do konkretnych użytkowników i urządzeń, zamiast rozpraszania jej we wszystkich kierunkach.”
    https://www.emfexplained.info/pol/?id=25916

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.