USA buduje barykadę wokół Chin

Opublikowano: 17.03.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1171

Dr Rafał Brzeski komentuje deklarację Kongregacji Nauki Wiary nt. niemożności błogosławienia przez Kościół katolicki związków jednopłciowym. Omawia ponadto zabiegi przedstawicieli amerykańskiej administracji o zbudowanie nowej polityki dalekowschodniej, gdzie kluczowym zagadnieniem jest konflikt z Chinami. Do najbardziej spornych kwestii należy nieustalony status wysp Senkaku oraz sprawa Tajwanu. Politolog odnosi się również do artykułu w tygodniku „Der Spiegel”, gdzie przedstawiono tezę o rychłym upadku Niemiec, gdzie, jak czytamy, króluje partanina i niechęć do nowoczesnych technologii. Między Odrą a Renem odbyły się wczoraj wybory lokalne, zakończone sukcesem Zielonych i klęską CDU.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.