United Airlines zawiesza pracowników zwolnionych od szczepień

Opublikowano: 10.09.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1459

Amerykańskie linie lotnicze United Airlines aktywnie przyłączyły się do globalnego programu resetu ludzkości poprzez przymusowe wyszczepianie dowolnym środkiem pozamedycznym. Wyszczepianie stało się częścią planu wprowadzenia totalnej kontroli nad każdym mieszkańcem planety.

Jak przystało na prawdziwych rewolucjonistów, zastosowane metody wprowadzania zamordyzmu nie łączą się z żadnymi zasadami moralnymi i etycznymi, lecz mają na celu jedynie osiągnięcie zamierzonego celu wynikającego z potrzeby chwili. Złożone obietnice można chwilowo dotrzymać jeśli są zbieżne ze zdobywanymi sukcesami, można je też dowolnie łamać bez żadnych konsekwencji.

Tak właśnie postąpiła dyrekcja linii United Airlines ogłaszając właśnie, że pracownicy którym przyznano zwolnienie (exemption) z obowiązkowego zaszczepienia się preparatem zwanym „szczepionką przeciwko Covid-19”, zostaną i tak pozbawieni prawa zarobkowania.

United Airlines, jak wiele firm, instytucji, szpitali i uniwersytetów w USA i na świecie, wprowadziła obowiązkowe „szczepienia przeciwko Covid-19” i w teorii umożliwiając uzyskanie zwolnienia, jeśli pracownik umotywuje swój wniosek korzystając z dwóch dostępnych wyjątków: medycznego i religijnego.

W większości przypadków uzyskanie medycznego zwolnienia graniczy z niemożliwością, bowiem ta uniwersalna „bezpieczna i skuteczna szczepionka” przeznaczona jest dla wszystkich bez wyjątku, nawet dla kobiet w ciąży, osób z chorobami autoimmunologicznymi i innymi. W normalnych warunkach i przy normalnie funkcjonującej medycynie nawet takie powszechne środki jak Aspiryna czy suplementy diety są często przeciwwskazaniami w wielu stanach chorobowych, nie mówiąc o przeciwwskazaniach tradycyjnych szczepionek, lecz w przypadku eksperymentalnych genetycznych, nieprzebadanych „idealnych” preparatów zwanych szczepionkami, nie ma żadnych przeciwwskazań. Wszystkie „szczepionki” są bezbłędne i bezpieczne, a masowo zgłaszane zgony i miliony poszczepiennych skuktów ubocznych – nie biorąc nawet pod uwagę długofalowych, najczęściej nieznanych bo nieprzebadanych skutków – są ignorowane, cenzurowane, ośmieszane, pomniejszane.

Drugą możliwością uzyskania zwolnienia jest umotywowanie religijnych obiekcji, wszak wszystkie „szczepionki przeciwko Covid-19” oferowane dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, wszystkich trzech głównych producentów (Pfizer, Moderna i Johnson&Johnson) powstały przy użyciu komórek abortowanych – czytaj: zamordowanych – dzieci w łonie matki. I właśnie na podstawie tego rodzaju zastrzeżeń wiele osób skutecznie uzyskało zwolnienie od obowiązkowego zaszczepienia się.

Niestety, po uciążliwym procesie motywowania, odmów, apelacji i w końcu uzyskaniu od pracodawcy zwolnienia, dowiadujemy się, że łamanie umów oraz sumienia staje się regułą – co nie powinno dziwić, wszak tak właśnie postępuje prawdziwy rewolucjonista kulturowy.

United Airlines oznajmiły bowiem, że osoba, która uzyskała zwolnienie motywowane obiekcjami religijnymi, będzie zawieszona w prawach pracowniczych i przeniesiona zostanie do kategorii „pracownik zawieszony na bezpłatnym urlopie” (unpaid leave). Dyrekcja motywuje tą nagłą decyzję „niedawnym wzrostem przypadków Covid-19” oraz „koniecznością zastosowania specjalnych środków dla niezaszczepionych pracowników”.

Nowe przepisy dotyczą każdego niezaszczepionego pracownika, bez względu na pełnioną w firmie rolę i zajmowane stanowisko, pomimo wcześniejszego uzyskania od firmy legalnego zwolnienia. Jest to kolejny brutalny nacisk na pracowników aby zaszczepić się groźnym preparatem, a osoba, która – pomimo uzyskania zwolnienia – dalej będzie wierna swojemu sumieniu, pozostanie bez środków do życia. Każdy inny pracownik, który nie uzyskał zwolnienia od obowiązkowego zaszczepienia – co i tak de facto stało się fikcją – zostanie zwolniony z dniem 1 października br.

Linie lotnicze United Airlines stanęły na frontowych pozycjach awangardy rewolucji kulturowej wprowadzając również np. genderowo niebinarne osobniki jako personel pokładowy, tak więc przy następnym locie kawę poda ci brodaty dziwoląg w spódnicy, z makijażem i pomalowanymi paznokciami. Ale „w pełni” zaszczepiony.

Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.