Umowa USA – Izrael – ZEA – Bahrajn

Opublikowano: 16.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2

Irena Lasota – korespondentka polskich mediów w Waszyngtonie mówi o podpisaniu porozumienia pomiędzy Izraelem a ZEA i Bahrajnem. W Białym Domu podpisano trzy dokumenty, regulujące porozumienia pokojowe pomiędzy tymi trzema państwa. Korespondentka polskich mediów w USA krytycznie odnosi się do historycznej umowy. Bahrajn i ZEA bowiem nigdy nie były w stanie wojny ze Stanami Zjednoczonymi. Wedle niej wygląda to prędzej jako gra Donalda Trumpa, prezydenta Ameryki, w związku z wyborami prezydenckimi. Głowa państwa chce tym samym przekonać amerykańskich Żydów, aby głosowali na reprezentanta Republikanów. Co więcej porozumienie według Lasoty pogłębia konflikt na Bliskim Wschodzie. Albowiem w odpowiedzi na umowę Izrael rozpoczął naloty na pozycje Hamasu w Strefie Gazy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o