UFO oczyma historyków starożytnego Rzymu

Opublikowano: 07.12.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1107

Na przestrzeni wieków doszło do wielu niezwykłych incydentów, które z perspektywy człowieka żyjącego w XX i XXI wieku mogłyby zabrzmieć jak incydenty z udziałem istot pozaziemskich. Istnieje wiele dokumentów historycznych, które opisują pojawienie się tajemniczych dysków już w okresie starożytności (IV w. p.n.e. – II w. n.e.). Naturalnie wiele z tych przekazów można wytłumaczyć zjawiskami naturalnymi. Istnieją jednak bardzo trudne do wytłumaczenia doniesienia opisujące pojawienie się niezidentyfikowanych maszyn latających.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.