UFO na Wyspach Kanaryjskich

Opublikowano: 23.07.2018 | Kategorie: Audycje

UFO na Wyspach Kanaryjskich

Liczba wyświetleń: 831

UFO i kosmici na Wyspach Kanaryjskich? 22 czerwca 1976 roku doszło tam do ciekawego incydentu, który do dziś pozostaje tajemnicą. Tysiące osób obserwowało wieczorem dziwne kule światła na niebie. Wśród świadków znajdowali się nie tylko przeciętni obywatele, ale także wojskowi czy naukowcy. Zagadkowe obiekty obserwowali m.in. członkowie załogi okrętu Atrevida. Kilka osób, w tym renomowany doktor, opisywało także relacje z bliskiego spotkania z dziwnymi istotami, które miały się znajdować na pokładzie tajemniczych obiektów. Sprawą zajmowali się przedstawiciele hiszpańskich sił powietrznych, jednak wg ich raportu trudno o racjonalne wytłumaczenie tego incydentu, który do dziś pozostaje niewyjaśniony.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.