Tysiące protestujących w ponad 100 miastach

Opublikowano: 17.01.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2855

15 stycznia w ponad 100 różnych miastach odbyły się protesty przeciwko wprowadzanej bez uprawnienia segregacji sanitarnej. Uczestnicy protestów walczyli o równe traktowanie osób które nie mają ochoty przyjąć cud preparatów w fazie badań klinicznych. Z całym sercem zgadzamy się z postulatami uczestników tych spontanicznych akcji protestacyjnych. Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że segregacja sanitarna jest całkowicie niezgodna z prawem.

10 trumien, a na nich napis „ofiara szczepionki” pojawiło się na sobotnim marszu w Poznaniu. Kilkuset przeciwników przymusu szczepień i segregacji sanitarnej przeszło ulicami stolicy Wielkopolski. Ludzie szli w ciszy – nie dlatego, że nie przygotowali haseł, tylko po to, by zwrócić uwagę na śmiertelne konsekwencje covidowej polityki państwa. Przez cały przemarsz z głośników leciał marsz żałobny. Ludzie nieśli różne hasła: „Auschwitz nie spadło z nieba” „Norymberga 2.0″ oraz „Zmarł na(i)gle”, ale najbardziej wzrok przyciągało 10 trumien, które uczestnicy i uczestnicy nieśli ulicami wielkopolskiej stolicy.

We Wrocławiu protestujący przegonili z rynku szczepionkobus. Protestujący zgromadzili się pod wieczór na wrocławskim rynku. Wznoszono hasła przeciwko segregacji sanitarnej oraz przymusowym szczepieniom. W proteście udział wzięło około 1000 osób.

W Gdańsku przeszedł duży marsz przeciwników segregacji sanitarnej i przymusu szczepień. W wydarzeniu wzięło udział wiele lokalnych organizacji oraz ruch „Polska Jest Jedna” związany z prezydentem Siemianowic Śląskich Rafałem Piechem. „Stop segregacji sanitarnej”, „Stop przymusowi”, „Wolni ludzie” – m.in. takie hasła można było usłyszeć w centrum Gdańska podczas protestu przeciwników przymusowych szczepień i segregacji sanitarnej. Marsz, który zgromadził co najmniej tysiąc osób, wystartował ok. godz. 14.00 przy Fontannie Neptuna na Długim Targu.

Tymczasem szef rozpadniętej Rady Medycznej profesor Andrzej Horban skomentował kanadyjski model nakłaniana do szczepień przeciw COVID-19. Kraj ten wprowadził prawo mówiące, że alkohol mogą kupować tylko i wyłącznie osoby zaszczepione. „Zakaz alkoholu zapewne skłoniłby część Polaków do zaszczepienia się. To mogłoby w Polsce przynieść pewien efekt” – mówił lekarz. Szef RM zwrócił jednak uwagę na Podlasie, gdzie jego zdaniem pomysł ten może się nie sprawdzić, ponieważ tam ludzie „znają sposoby jak omijać takie zakazy”. Mądrzy są ci mieszkańcy Podlasia.

Źródło: LegaArtis.pl [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Cami 17.01.2022 16:25

  alkohol, faje – przeciez to tylko plusik dla spoleczenstwa
  moze mniej jajoglowcow ulicznikow tefalenowcow by bylo hahah

 2. pikpok 17.01.2022 16:32

  I znów te zakłócenia w filmikach, nasze synapsy i neurony pewnie dostają “popalić”.

 3. adambiernacki 18.01.2022 07:12

  Horban i ten drugi złodziej bezczelny i oszust Simon muszą odsiadywać dożywotnie wyroki ze złodziejami w celi. Niemniej jednak alkohol nie jest dla mnie produktem potrzebnym mi do życia a i sam mogę go sobie zrobić natomiast te mety otwierane przez szczepieńców już widzę. Otwiera szczepieniec i z przymrużonym okiem oraz ochrypłym od szeregu chorób wirusowych jakie przechodzi jako AIDSowiec głosem mówi: antykoncepcja, alkohol, papierosy, paszport czy dawka przypominająca?

 4. Foxi 18.01.2022 08:10

  Proszę ekspertów o zweryfikowanie wiadomości o tym, że w niemczech trwają prace nad państwowym systemem do weryfikowaniem statusu zaszczepionego za pomocą technologii bluetooth 5G tz najnowszej technologi o zwiększonym zasięgu do 200 metrów.
  Pojawiają się doniesienia o tym, że osoby dźgnięte tym preparatem są widoczne na spisach dostępnych mac adresów w ramach zasięgu tejże nowej sieci 5G. Podaje źródło informacji. https://www.bitchute.com/video/EkkWsSyyNLqM/

 5. agama 18.01.2022 14:03

  co za czasy, ze ludzie znów muszą walczyć z hitlerowskim zamordyzmem, w którym znów rolę odgrywają eksperymentujące na ludziach korporacje

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.