Twarz Boga

Opublikowano: 09.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 846

„Żaden człowiek nie może zobaczyć mojej twarzy i pozostać przy życiu” – bóg Jahwe wypowiedział w „Biblii” takie słowa. I jak zwykle przypominam – to nie oznacza, że Bóg Jahwe istnieje i historia opisana w „Biblii” faktycznie się wydarzyła. Faktem jest jednak to, że w „Biblii” Jahwe wyraźnie powiedział, że nikt nie może zobaczyć jego oblicza i pozostać przy życiu. Obojętnie co sądzimy o biblijnym Bogu, to prawdopodobnie większość z nas zastanawiała się kiedyś nad tym jak on właściwie miał wyglądać. No właśnie, jak wyglądał Bóg? Jak wyglądała jego twarz? Zerknijmy zatem bliżej na to fascynujące zagadnienie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.