Turyści będą nosić elektroniczne bransoletki

Opublikowano: 12.06.2021 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1856

Turecka Republika Cypru Północnego, wystosowała niedawno nowe ograniczaniu w przemieszczaniu się dla turystów oraz mieszkańców tego kraju. Osoby poddane kwarantannie w tym kraju, będą musiały nosić specjalne elektroniczne bransolety, monitorujące ich przemieszczanie się po wyspie.

Nowe ustawodawstwo obowiązuje od 7 czerwca. Zdaniem władz tego kraju, jest to ukłon w stronę turystów, którzy wzamian za nie podpisanie zobowiązania do nieopuszczania hoteli i noszenie specjalnego znacznika w formie bransolety na kostce, będą mogli spędzać wakacje na terenie Repobliki Cypru Północnego. Zaznaczono również, że certyfikat szczepienia lub 10 dniowa kwarantanna wraz z wykonaniem dwóch testów PCR, wciąż pozostają dostępnymi alternatywami.

Warto zauważyć, że obowiązek noszenia elektronicznych nadajników ukrytych w bransoletach, to proceder kojarzony zwykle z działalnością przestępczą. Wygląda więc na to, że zarówno chorzy na COVID-19 jak i osoby niezaszczepione, są traktowane przez Republikę Północnego Cypru jako bandyci. Na całe szczęście, póki co są one dobrowolne a nie obligatoryjne, jednak upodlenie jakim są poddawani turyści i mieszkańcy tego kraju, jest wyraźnie dostrzegalne. Czy podobne praktyki pojawią się również i w naszym kraju?

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 13.06.2021 07:41

    Choroba psychiczna rządów na świecie się rozwija . Następnie bransolety przymusowo dla wszystkich niewolników , dla nieposłusznych rażenie prądem? Masochiści wybierają sadystów! Co lub kto zatrzyma to szaleństwo?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.