Turecka wojna z separatystami

Opublikowano: 30.12.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 334

TURCJA. 35 cywilnych Kurdów zginęło w wyniku lotniczego ataku sił tureckich w południowo-wschodniej Turcji. Według armii tureckiej, uderzenie było skierowane przeciwko separatystom kurdyjskim, którzy próbowali przedostać się do Turcji z Iraku – podaje BBC.

Według innych źródeł zabite osoby to przemytnicy, zaangażowani w przemyt paliwa i cukru przez granicę.

Grupa składała się z 35-40 osób w wieku 16-lat. Przekroczyli granicę na krótko przed nalotem.

Po otrzymaniu zdjęcia grupy przekraczającej granicę określenie, że byli to przemytnicy nie było możliwe – powiedział przedstawiciel armii tureckiej

Sztab Generalny rozpoczął śledztwo w tej sprawie.

Opracowanie: Marek Nowicki
Na podstawie: bbc.co.uk
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. obserwatorek 30.12.2011 15:30

    Poprawcie mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się, że w mainstreamie nie było choćby wzmianki o zamordowaniu 35 dzieci!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.