To ukraiński SU-27 zestrzelił malezyjski samolot?

Opublikowano: 16.11.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 662

W rosyjskich mediach pojawiły się kolejne dowody potwierdzające rzekomo, że malezyjski Boeing 777, który został zestrzelony nad wschodnią Ukrainą był trafiony rakietą powietrze-powietrze, wystrzeloną z ukraińskich myśliwców. Opublikowano zdjęcia satelitarne, które zdają się to potwierdzać.

Hipoteza jakoby to nie prorosyjscy separatyści zestrzelili lot MH17 pojawiła się już na początku po tragicznych wydarzeniach z lipca bieżącego roku. Została ona sformułowana przez rosyjskich wojskowych, którzy na specjalnej konferencji prasowej pokazywali odczyty radarowe stwierdzające, że wieża kontroli lotów z Dniepropietrowska nakazał samolotowi obniżenie pułapu lotu i w tym samym momencie znajdujący się w okolicy ukraiński samolot bojowy SU-27 zwiększał wysokość poruszając się w tym samym korytarzu powietrznym co MH17.

Rosyjscy wojskowi sugerowali, że zestrzelenie malezyjskiego samolotu było celową prowokacją władz Ukrainy, obliczoną na spolaryzowanie światowej opinii publicznej i wywarcie presji na NATO, aby bardziej zdecydowanie zaangażowała się w konflikt wykreowany po “kijowskim majdanie”. Do wczoraj były to tylko słowa przeciwko słowom. Jednak opublikowane zdjęcia satelitarne i to jak twierdzą Rosjanie, pochodzące z amerykańskich i brytyjskich satelitów wojskowych, wskazują na to, że rzeczywiście mogło tak być.

Faktem jest, że administracja amerykańska bardzo ostrożnie wypowiada się na temat ewentualnego sprawstwa tragedii lotu MH17. Dodatkowo do dzisiaj ani USA, ani inne zachodnie państwo, nie opublikowało zdjęć satelitarnych pokazujących co się zdarzyło 17 lipca 2014 roku.

Jeśli okaże się, że zdjęcia są autentyczne, a dotychczas nikt ich jeszcze nie zdyskredytował jako fałszerstwa, to może się okazać, że sprawa zestrzelenia pasażerskiego samolotu zostanie przedstawiona światowej opinii publicznej z zupełnie nowej perspektywy. Na zdjęciach widać zarówno lecącego Boeinga jak i SU-27. Widać nawet moment odpalenia rakiety.

Biorąc pod uwagę fakt, że jest to informacja sensacyjna, bardzo dziwi cisza na ten temat w zachodnich mediach. Po wbiciu do głowy opinii publicznej, że to prorosyjscy separatyści zestrzelili lot MH17, takie informacje mogą spowodować, że zbyt wiele osób zacznie sobie zadawać pytanie kto jest kim w tym konflikcie i czy rzeczywiście lansowany przez nasze media podział na “tych złych” ze wschodu i “tych dobrych” z zachodu jest w ogóle w tej sytuacji uprawniony.

Źródło: Zmiany na Ziemi

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

21 komentarzy

 1. MichalR 16.11.2014 12:31

  Dlaczego dopiero teraz?

 2. Machiawelli 16.11.2014 13:11

  Jest to perfidny fotoshop… nawet na runecie został zdemaskowany
  Ot pierwszy szczegół to lotnisko w Doniecu widoczne w oddali. a o ile pamiętam samolot zestrzelono w całkiem innym miejscu 🙂

 3. Podolski Grzegorz 16.11.2014 16:55

  SU- 27 data 17,07 boeing 777 lot mh- 17
  Zostali złożeni w ofierze …

 4. BrutulloF1 16.11.2014 18:15

  Prawie od początku wierzyłem, że jest to afera obliczona na oburzenie opinii Zachodu wobec ruskich. Prawdę mogą szybko odkryć amerykańskie satelity ale prędzej spadną do oceanu niż ktokolwiek niepowołany coś zobaczy. Tak było z JFK, z WTC (chociażby kamery wokół Pentagonu), tak będzie z MH17. Gdyby to wyszło to by była katastrofa zarówno dla USA jak i zainstalowanych przez nich we władzach Ukrainy kukiełek.

 5. Anonymous-X 17.11.2014 08:34

  “Hipoteza jakoby to nie prorosyjscy separatyści zestrzelili lot MH17 pojawiła się już na początku po tragicznych wydarzeniach z lipca bieżącego roku. Została ona sformułowana przez rosyjskich wojskowych, którzy na specjalnej konferencji prasowej pokazywali odczyty radarowe stwierdzające, że wieża kontroli lotów z Dniepropietrowska nakazał samolotowi obniżenie pułapu lotu i w tym samym momencie znajdujący się w okolicy ukraiński samolot bojowy SU-27 zwiększał wysokość poruszając się w tym samym korytarzu powietrznym co MH17.”

  Autor tego artykułu dopuścił się KŁAMSTWA

  Na Rosyjskiej konferencji prasowej generał Andriej Kartapołow twierdził że to był SU-25 a nie SU-27 (zapis konferencji jest dostępny w internecie)

  P.S
  Jestem ciekaw co na to Pan Dr Jerzy Jaśkowski ze swoją teorią “silnikową” ze katastrofa Boeinga na Ukrainie została sfabrykowana.

 6. rumcajs 17.11.2014 12:29

  Anonymous-X … Wskaż choc jeden radar dalekiego zasiegu, który pokazuje model maszyny… Pokazuje CEL…. Zatem zawsze po tym co pokazuje radar mozna wyciagnąc niekoniecznie poprawne wnioski. Co innego zdjęcie, tu widac sylwetke samolotu, a to daje juz powazne podstawy do stwierdzenia jaki to model maszyny. Jak narazie to nie znalazłem zadnego przekonującego dowodu, że to fotomontaz, no, poza wpisami takich jak ty krzykaczy. No teraz to zapewne postarasz sie aby ci co ci płaca, sbu, cxzy cia, pokazało amerykańskie zdjęcia, jako dowód, że rosjanie zmanipulowali swoje. Jak widac amerykanie duzo oszczerstw żucaja, ale ZADNYCH DOWODÓW. Tyjestes tego doskonałym przykładem…

 7. Anonymous-X 17.11.2014 13:46

  @rumcajs

  Jakim prawem twierdzisz ze to jest SU-27 Ukraińskich sił powietrznych?

  Wskaż choć jeden czytelny znak znajdujący się na pokazanym samolocie który umożliwił by identyfikacje z jakich narodowych sił powietrznych jest ten SU-27.

  Jeśli nie potrafisz tego zrobić to znaczy ze to jest NIEZIDENTYFIKOWANY OBIEKT LATAJĄCY. Który może należeć do Angola, Białoruś, Chiny, Kazachstan, Etiopia, Erytrea, Indonezja, Rosja, Ukraina, Uzbekistan, Wietnam, te państwa posiadają SU-27.

  PS
  Masz coś jeszcze do dodania BATERYJKO?

  DO ADMINA

  “No teraz to zapewne postarasz sie aby ci co ci płaca, sbu, cxzy cia, pokazało amerykańskie zdjęcia, jako dowód, że rosjanie zmanipulowali swoje. Jak widac amerykanie duzo oszczerstw żucaja, ale ZADNYCH DOWODÓW. Tyjestes tego doskonałym przykładem…”

  Ponieważ użytkownik @rumcajs zarzucił mi ze jestem opłacanym trollem domagam się by tenże użytkownik dowiódł tego, a jeśli nie będzie wstanie tego udowodnić, to domagam się by ADMIN odpowiednio zareagował i ukarał wyżej wymienionego użytkownika.

 8. rumcajs 17.11.2014 16:14

  “”” Jakim prawem twierdzisz ze to jest SU-27 Ukraińskich sił powietrznych?”””.
  A gdzie ja tak twierdzę???.
  Zatem mam pytanie, jaki samolot wojskowy może latac nad terytorium ukrainy…. Pierwsza odpowiedź, sama się nasuwa. Poza tym, jesli by to był obiekt obcy, to zaprzyjaxnione usa, zapewne sa w stanie udowodnić swoimi zdjęciami, że był to samolot rosyjski… Jesli była to rakieta, wystrzelona z ziemi, to sa w stanie tez to udowodnic…a mamy tatalny brak jakichkolwiek dowodów przeci rosji, a tylko pisanie takich rewelacji, przez takich jak ty…Nie mozna podwazyc faktu, że wypadek z tym “pasażerem” wydazył sie nad terenem ukrainy, i według prawa miedzynarodowego, ukraina ponosi pełna za to odpowiedzialność.
  Ty kolego piszesz tu rózne wpisy, skutecznie oomijając kwestie podstawowe, to jest dlaczego wywiad usa nie upublicznił swoich zdjęć, dlaczego zawartośc “czarnych skrzynek” nadal jest nieupubliczniona, dlaczego udajesz że nie wiesz o faktach wskazujących na wersje rosyjska, to jest przechwyconej rozmowy telefonicznej oficjeli tzw” zachodu”, oraz analizy kanadyjskiego ukraińca, który twierdzi, że wszystko co przeamalizował, wskazuje, że cały majdan, i potem to co nastapiło, to robota sil silnie faszystowskich, poklosie bandey i upa. Działasz, własnie typowa metoda trola, pisania w kólko tego samego, pomijając jakiekolwiek fakty temu przeczace.

 9. kuba77 17.11.2014 16:45

  Samolot zestrzelili Ukraińcy, na wschodzie Ukrainy nie ma Rosyjskiego wojska, a za dostawy sprzętu dla separatystów( oczywiście sami Ukraińcy ze wschodnich obwodów, a nie agenci Rosyjskiego wywiadu i armia Rosyjska) odpowiada wysoko rozwinięty separatystyczny przemysł. To przecież takie oczywiste.

 10. rumcajs 17.11.2014 17:09

  kuba77 Nie wielu interesuje sie dogłębniej tymi zagadnieniami, i wie, że te dwie republiki, to trzon przemysłu ukraińskiego… Zatem byc może masz racje. Mnie bawi co innego, panowie anonynmous, i sceptyk, chca nam wmówic, że w rosji to jest wielka dezinformacja, i propaganda, a na tzw “zachiodzie” sa wole obiektywne” pozbawione manipulacji media…. Jesli w wierza, to sami maja problemy ze swoim pojmowaniem swiata, i mozna takie podejście nazwac silnie naiwniackie. Ale panowie, doskonale wiedza, że jest prowadzona wojna propagandowa, a oni swiadomie biora w niej udział, silnie lobbując jedej ze stron. Mnie po prostu nie przekonuje opluwanie jednej strony, bez ajkichkolwiek dowodów, a mam w pamieci brednie o broni jadrowej saddama, i innych kłamstwach powielanych w naszych masMENDiach przez podobnych wymienionym panom, userach, na wszelkich mozliwych platformach ogłupiania. Zapłaciły za to setki tysięcy ludzi życiem, a do dziś, i długie lata będa jeszcze płacic zdeformowanymi noworodkami, po amerykańskich pociskach z zubozonym uranem, w byłej jugosławii, czy iraku.

 11. Anonymous-X 17.11.2014 18:54

  @rumcajs

  Kiedy ja stwierdziłem ze to Rosjanie zestrzelili MH-17?

  “Ty kolego piszesz tu rózne wpisy, skutecznie oomijając kwestie podstawowe,”

  Synku nie masz bladego pojęcia o zagadnieniach militarnych, od dawna wam tłumaczyłem ze SU-25 to samolot szturmowy przeznaczony do wsparcia pola walki i nie mógł zestrzelić MH-17 ale do was to nie dociera.

  Kolejna kwestia – Po co Rosjanie urządzili medialną konferencje prasową na której udowadniali ze to “suszka 25” zestrzelił MH-17 skoro jak sam napisałeś

  “Wskaż choc jeden radar dalekiego zasiegu, który pokazuje model maszyny…”

  Rosyjski Generał Andriej Kartapołow na konferencji prasowej na oczach całego świata robi z siebie błazna, na jakiej podstawie ten Generał doszedł wtedy do takich wniosków?

  Co z świadkami którzy podobno widzieli SU-25 który latał koło MH-17?
  Tajemniczy „Carlos” cywilny kontroler lotu na kijowskim lotnisku w Boryspolu który
  twierdził ze obok MH-17 był SU-25.

  Kolejna kwestia – Raport ws. katastrofy samolotu MH17, został trafiony przez “obiekty z zewnątrz, lecące z ogromną prędkością”.

  pocisk rakietowy powietrze-powietrze R-73 uderza w cel, NIE WYBUCHA PRZED OBIEKTEM NA SETKI MAŁYCH KAWAŁKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Rosjanie twierdzą ze MH-17 najpierw dostał pociskiem rakietowym a następnie kokpit został dobity precyzyjną serią z działka pokładowego, nawet Tom Cruise w Top Gun by tego nie potrafił dokonać.

  KremlowskieOpiumDlaMas MANIPULUJE WAMI!

  PS
  Koniec lekcji na dziś BATERYJKO

  DO ADMINA

  „No teraz to zapewne postarasz sie aby ci co ci płaca, sbu, cxzy cia, pokazało amerykańskie zdjęcia, jako dowód, że rosjanie zmanipulowali swoje. Jak widac amerykanie duzo oszczerstw żucaja, ale ZADNYCH DOWODÓW. Tyjestes tego doskonałym przykładem…”

  Ponieważ użytkownik @rumcajs zarzucił mi ze jestem opłacanym trollem domagam się by tenże użytkownik dowiódł tego, a jeśli nie będzie wstanie tego udowodnić, to domagam się by ADMIN odpowiednio zareagował i ukarał wyżej wymienionego użytkownika.

 12. Anonymous-X 17.11.2014 19:56

  @rumcajs

  Rosyjskie mass media o tym mówią?

  Dzieci w szeregach separatystów
  http://niezalezna.pl/57939-rosyjscy-terrorysci-werbuja-dzieci

  Z 18 terrorystów tylko dwoje – miejscowi mieszkańcy
  http://prawda-ua.pl/ukrai-ska/138-z-18-terroryst-w-tylko-dwoje-miejscowi-mieszka-cy.html

  DO ADMINA

  „No teraz to zapewne postarasz sie aby ci co ci płaca, sbu, cxzy cia, pokazało amerykańskie zdjęcia, jako dowód, że rosjanie zmanipulowali swoje. Jak widac amerykanie duzo oszczerstw żucaja, ale ZADNYCH DOWODÓW. Tyjestes tego doskonałym przykładem…”

  Ponieważ użytkownik @rumcajs zarzucił mi ze jestem opłacanym trollem domagam się by tenże użytkownik dowiódł tego, a jeśli nie będzie wstanie tego udowodnić, to domagam się by ADMIN odpowiednio zareagował i ukarał wyżej wymienionego użytkownika.

 13. Anonymous-X 17.11.2014 20:33

  Najprawdopodobniej te zdjęcia satelitarne to ściema
  Bellingcat – niezależna grupa dziennikarzy śledczych, na temat zdjęć satelitarnych.

  “Na zdjęciu satelitarnym logo malezyjskich linii lotniczych jest w złym miejscu”

  https://www.bellingcat.com/news/2014/11/14/russian-state-television-shares-fake-images-of-mh17-being-attacked/

  PS
  Taki Rosyjski żarcik, rosjanie chyba też w to nie wieżą 🙂

  https://twitter.com/TukvaSociopat/status/533360496435810304/photo/1

 14. kuba77 17.11.2014 20:55

  Na końcu poprzedniego wpisu powinienem jednak wstawić buźkę.

 15. pablitto 18.11.2014 02:43

  Zobaczcie lepiej idi0ci ten materiał na Bellingcat’cie:
  (miałem wkleić link, ale widzę, ktoś już to zrobił wyżej 😉

  – i tak oto wyłazi zaślepienie i fanatyzm godny “państwa islamskiego” u co niektórych… serial z cyklu:

  “Jak za pomocą 3 fake zdjęć wywołałem wojnę światową”.

  Żal mi ludzi, którzy w niby-erze-(dez)informacyjnej łykają jak młode leszcze wszystko, co im ktoś podsunie pod nos, byleby pasowało do ich światopoglądu (inaczej by im tego nie podsuwano ;).

  W sumie, to pomyslałem sobie, że tą samą metodą możnaby zrobić wersję, że np. ufo zestrzeliło MH17… Też pewnie niektórzy darliby pałę, że to na pewno faszystowsko-banderowskie łufo ;))))

  Patrz pan, niby jakaś “alternatywa”, Wolne Media, totalnie szeroki dostęp do informacji… a jak widać, wiarołomność ludzka nie zmieniła się chyba od średniowiecza, gdzie na jedną ze “świętych krucjat” poprowadziła lokalną chołotę… GĘŚ ! (Tak! Gęś dostała objawienia, i cała wioska poszła za nią na wyprawę krzyżową – która zaczęła się już w sąsiedniej wiosce zresztą 😉 – przeraża mnie to, kiedy widzę ciemny lud wciąż gotów pójść w ogień za jakąś gęsią… – obojętnie czy nazywa się ona putin, łukaszenko, poroszenko, wołodia z GRU, sikorsky, czy jakiś inny Ibrahim albo Mojsze…

  Od czego macie głowy ludzie? Co tam w nich pływa? To zróbcie z tego użytek…

  PS. Co do massmediów – to chyba też nie trzeba być wiele rozgarniętym, żeby zrozumieć, że w KAŻDYM kraju media są propagandową tubą tamtejszego systemu. Mamy propagandę “Zachodnią”, “amerykańską”,”polską”, “ruską”, “ukraińską”…

  Dodam jeszcze, że w przeciwieństwie do wielu komentujących (co poznać po zacietrzewieniu i jednoczesnym obeznaniu w “klimacie” 😉 – znam trochę Rosjan – i o dziwo (eureka!) oni też traktują rosyjskie media podobnie, jak wielu ludzi na tym portalu jakieś TVN’. Jaranie się jakimś materiałem z oficjalnej ruskiej telewizji to mniej więcej tak, jakby Rosjanie mieli się jarać i budować swój światopigląd na podstawie materiałów z TVN. Dodam jeszcze, że różnica między np. polskimi mediami a ruskimi jest z grubsza taka – że tutaj już się nauczyli ładnie kłamać, owijać w bawełnę, odwracać kota ogonem – w pięknej technicznie oprawie… a tam dopiero do tego dochodzą – stąd tamtejsze “njusy” są z reguły łatwiejsze do “rozszyfrowania” dla Rosjan – ale jak widać nie dla Polaków 😉

  Patrz – za PRL’u “wszyscy” wiedzieli, że telewizja kłamie… teraz wszyscy wiedzą, że TVN kłamie… co zatem się dzieje, kiedy mówi do Ciebie np. “Głos Rosji” i “Russia Today”? *** – wygląda na to, że dla polskiego quasipatryjiotty z iq poniżej 100, mówi samą najszczerszą prawdę ;)))))

  hail putin!
  Ojciec wszystkich słowian!
  Troskliwie dbający o wszystkie narody,
  nad którymi Słońce nie zachodzi,
  a wszelkie ptactwo i lamy pasące się na łące
  chwali imię jego po wsze czasy!

  ;)))))))))))

  sorry, nie mogłem się powstrzymać (a każdy może wstawić tam imie, które mu pasuje – obama, tusk, kaczor, łukaszenko… łotewer).

  *** jak ktoś woli może wstawić sobie tam CNN, BBC, Al JAzeera, RAI Uno, ZDF… do wyboru do koloru 😉

  PS. a może pooglądacie sobie media z Północnej Korei? Może to będzie godną alternatywą dla rodzimych tvn’ów?

  PSS. parę lat temu widziałem w mediach katastrofę jednego Tupolewa i brzozy… i co? Coś z tego teraz wynika? Ktoś złapał kogoś za rączkę? Rozumiem, że oprawa medialna całego wydarzenia także była rzetelna do ostatniej kropki…

  PSSS. A w ogóle – to zobaczcie sobie ile samolotów lata nad Ukrainą teraz – http://www.flightradar24.com/49.77,34.64/7 – ogólnie to zestrzelenie nie było też Ukrainie na rękę ekonomicznie – linie omijają ukraińskie niebo, i nie “dziengują” za tranzyt.

 16. fan1984 18.11.2014 04:13

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 5b – ubliżanie, wyzwiska, itd.)

 17. poray 18.11.2014 07:57

  Panie Anonymous swój brak kompetencji i podstawowej wiedzy z zakresu zagadnień militarnych udowodnił Pan niejednokrotnie, i kilkukrotnie to Panu udowodniałem na tym forum. Więc pisząc o swoim znawstwie tematu kadzi sobie Pan aż nie miło. Niestety swoją tendencyjnością wypowiedzi również niejednokrotnie udowodnił Pan bądź braku znajomości podstawowych faktów i posiadania wiedzy bądź zaślepienia bądź tego co sugeruje Pan Rumcajs.
  Przechodząc do meritum, trudno orzec czy materiał ten nie jest spreparowany. Oczywiście istnieje też możliwość że jest faktyczny. Obawiam się, że nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować.
  Co do możliwości technicznych SU-25 to jest on wstanie ostrzelać inny samolot z pokładowej broni strzeleckiej (działko 30mm). Natomiast pocisk R-73 ma możliwość eksplozji przy zastosowaniu inicjatora zbliżeniowego, nie musi trafić bezpośrednio w cel. Idąc dalej jaka jest pewność że strzelano pociskiem R-73 a nie np. R-60M. Tym bardziej, że R-60M nadal znajdują się na wyposażeniu ukraińskich Mig-29, a ze zdjęcia nie wynika czy to był Mig-29 czy SU-27. Również ten pocisk jest stosowany do ostrzału celów w bliskim zasięgu, a ma małą moc rażenia. Także po trafieniu R-73 jednym pociskiem (a co dopiero R-60M) może się zdarzyć, że tak duży cel jak samolot pasażerski może dalej kontynuować lot. To tylko na amerykańskich filmach jakikolwiek cel trafiony jakąkolwiek rakietą rozpada się na kawałki. Zatem istnieje prawdopodobieństwo że trafiony Boeing był dobijany ogniem działka. To sugerowali Rosjanie głownie po przestrzelinach pozostałych na poszyciu kabiny wraku.
  Wejście obcego samolotu w przestrzeń powietrzną Ukrainy jest wyjątkowo mało prawdopodobne. Ukraina posiada jedną z lepszych w Europie obronę przeciwlotniczą, systemy radiolokacyjne na bieżąco monitorują przestrzeń przygraniczną.
  Tyle informacji rzeczowych, po raz kolejny dodając, że nie opowiadam się jednocześnie za autentycznością zdjęcia. Dowodzę jedynie braku kompetencji i pieniactwa ( o ile nie czegoś poważniejszego na co oczywiście nie mam dowodów :)) Pana Anonymousa

 18. skyhigh 18.11.2014 08:19

  @ pablitto – dobry komentarz, zgadzam sie w 100 proc.
  @fan1984 – uspokój sie dzieciaku, włącz sobie jakąś grę na komputerze, a jak chcesz sie wypowiadac na taki temat to przytocz jakieś argumenty tak jak robi to Anonymous bo Twój wpis jest tyle wart co ściek.

 19. Maximov 18.11.2014 08:25

  Proszę Państwa, trzymajmy poziom.
  Wyzywanie od trolli (Rumcajs) czy wyzwiska(fan1984) jest niskie, wręcz żałosne.
  @poray
  Świetne podsumowanie. Tak właśnie powinna wyglądać dyskusja na poziomie.
  @pablitto
  Świetny komentarz 😀

 20. Machiawelli 18.11.2014 10:40

  Makbra… Rosjanie sami odszczekali swoją wersje z tym zdjęciem. Przyznali publicznie, że to mistyfikacja…ale już poszło w eter i tak wiele osób w to uwierzyło … zgroza

 21. Anonymous-X 18.11.2014 12:56

  @poray

  Panie poray chwali sie Pan ze kilkukrotnie udowodnił mi Pan brak kompetencji i podstawowej wiedzy z zakresu zagadnień militarnych (nie przypominam sobie tego) Skoro jest Pan tak bardzo dobrze obeznany z zakresu zagadnień militarnych to dziwi mnie fakt ze nie potrafi Pan stwierdzić czy na zamieszczonych fotkach znajduje się SU-27 czy Mig-29

  Postaram się Panu pomóc

  Su-27
  http://www.technikawojskowa.cba.pl/readarticle.php?article_id=3

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Su-27#mediaviewer/File:SUKHOI_Su-27_FLANKER.svg

  MiG-29
  http://alternathistory.org.ua/sergei-morozov-frontovoi-istrebitel-mig-29-skachat

  http://pl.wikipedia.org/wiki/MiG-29#mediaviewer/File:MiG-29_FULCRUM_%28MIKOYAN-GUREVICH%29.png

  Więcej zdjęć można znaleźć w google
  Proszę porównać sylwetki tychże samolotów to obiektu który sie znajduję na zdjęciach satelitarnych.

  DO ADMINA

  Ponieważ użytkownik @rumcajs zarzucił mi ze jestem opłacanym trollem domagam się by tenże użytkownik dowiódł tego, a jeśli nie będzie wstanie tego udowodnić, to domagam się by ADMIN odpowiednio zareagował i ukarał wyżej wymienionego użytkownika.

  Proszę również o ukaranie użytkownika @fan1984 za słowne znieważenie mojej osoby.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.