To skutki wiosennej strategii ws. pandemii

Opublikowano: 17.10.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 282

Jerzy Karwelis – dziennikarz-publicysta ocenia, że obecna, pogarszająca się sytuacja epidemiczna jest konsekwencją wiosennego lockdownu. Wskazuje, że kraje, które nie wprowadziły poważniejszych obostrzeń, doszły już do schyłkowej fazy epidemii. Gość „Popołudnia Wnet” ocenia, że kontakt z wirusem SARS-Cov-2 miało 10 razy więcej Polaków, niż to wynika z oficjalnych statystyk. Jak dodaje, liczb osób, które zmarły w wyniku COVID-19 jest przeszacowana, a ogólna umieralność w Polsce zauważalnie spadła.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o