To jest najważniejsze przemówienie mojej prezydentury

Opublikowano: 03.12.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3213

Wygłaszając to, co nazwał „najważniejszym przemówieniem” swojej prezydentury, prezydent Donald Trump określił wybory, jako sfałszowane twierdząc, że cały system elekcyjny został planowo zaatakowany. Oszustwa przeprowadzono na masową skalę. 46-minutowe przemówienie nie było transmitowane przez żadną z głównych stacji i rozeszło się jedynie w mediach społecznościowych.

„Powszechnie wiadomo, że na listach wyborczych znalazło się tysiące ludzi, którzy zgodnie z prawem nie są uprawnieni do głosowania, w tym zmarli, wyprowadzili się ze swojego stanu, a nawet nie są obywatelami naszego kraju. „Poza tym zapisy są pełne błędów, błędnych adresów i wielu innych problemów. To nie podlega dyskusji. Nigdy nie było kwestionowane”. „Dziesiątki hrabstw w kluczowych stanach swingowych ma na listach więcej zarejestrowanych wyborców niż obywateli w wieku uprawniającym do głosowania, w tym 67 hrabstw w stanie Michigan” – wskazał Trump. „Wisconsin nie mogło potwierdzić miejsca zamieszkania ponad 100 000 osób”. Setki tysięcy głosów zostały policzone niezgodnie z prawem bez monitorowania. Opisał również „dziesiątki tysięcy” wyborców, którzy pojawili się, aby głosować w dniu wyborów, ale powiedziano im, że głosowali już listownie, mimo że tego nie zrobili.

Dominion Voting Systems firma odpowiedzialna za głosowanie komputerowe posiada technologię, która może odwracać głosy z jednego kandydata na drugiego, co może pozostać niewykryte bez badania kryminalistycznego. Prezes firmy zaprzeczył tym twierdzeniom. 6000 głosów w Michigan zostało nieprawidłowo przeniesionych z Trumpa na Bidena. Dominion Systems mogło liczyć głosy na zagranicznych serwerach, które były podatne na włamania i oszustwa. Firma ponownie zaprzeczyła tym zarzutom.

Republikanie w całych Stanach Zjednoczonych wygrali i odwrócili wiele miejsc w stanach i Izbie Reprezentantów USA, co sugeruje masową frekwencję wyborców GOP, która nie była odzwierciedlona w wyborach prezydenckich. „Te wybory dotyczą wielkiego oszustwa wyborczego, oszustwa, którego nigdy wcześniej nie widziano” – stwierdził prezydent Trump i zapowiedział, że o ich rezultacie rozstrzygnie Sąd najwyższy USA, dodał, że odkrycie i wskazanie wszystkich oszustw jest sprawą najważniejszą dla wiarygodności amerykańskiej demokracji.

Tymczasem były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego, Michael Flynn, wsparł we wtorek petycję wzywającą prezydenta Donalda Trumpa do tymczasowego zawieszenia konstytucji USA, ogłoszenia stanu wojennego i nakazania wojsku nadzorowania ponownego głosowania w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Petycja, opublikowana we wtorek na stronie grupy non-profit We The People Convention, stwierdza, że „nie pozostał już żaden sposób na pokojowe ocalenie Unii” i wzywa prezydenta Trumpa by skorzystać ze swych nadzwyczajnych uprawnień aby zapobiec wojnie domowej. „Ograniczony stan wojenny jest zdecydowanie lepszą opcją niż wojna secesyjna!” – stwierdza się w liście dołączonym do petycji.

Flynn, któremu Trump udzielił w zeszłą środę ułaskawienia prezydenckiego w związku z przyznaniem się do winy za składanie fałszywych zeznań przed FBI, we wtorek wieczorem zamieścił na Twitterze link do petycji. „Wolność nigdy nie klęczy przed nikim z wyjątkiem Boga” – napisał na „Twitterze” Flynn.

W liście towarzyszącym petycji stwierdzono, że Trump musi być przygotowany do działania tak, jak zrobił to były prezydent Abraham Lincoln na początku lat sześćdziesiątych XIX wieku, w tym między innymi nakazanie „zamknięcia setek północnych gazet, które wypowiadały się przeciwko niemu, a także aresztowanie ich właścicieli i redaktorów”. „Wielu będzie sprzeciwiać się tym działaniom, tak jak robili to za czasów Lincolna, ale zapewniamy, że My, Lud, rozumiemy, że nie nic innego nie wystarczy aby zapobiec utracie naszego konstytucyjnego prawa do głosowania i uratować Republikę” – czytamy w liście.

W liście napisano, że ogłoszenie stanu wojennego i tymczasowe zawieszenie Konstytucji przez Trumpa musi mieć na celu wyłącznie zapewnienie przez wojsko nadzorowania ponownego głosowania, które „odzwierciedla prawdziwą wolę ludu”.

Prawnik i zwolennik Trumpa Lin Wood również promował petycję tweetując, że Trump powinien „ogłosić stan wojenny”, aby zapobiec wojnie domowej wywołanej przez agentów kierowanych przez komunistyczne Chiny.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Szurnięty Mędrzec 04.12.2020 01:27

  Generał Flynn wylądował w Holandii, obecnie koordynuje akcję łapania pedofili-szatanistów wraz z 17 innymi narodami: Stanami Zjednoczonymi, Kanadą, Australią, Rosją, Niemcami, Polską, Holandią, Francją, Hiszpanią, Chorwacją, Rumunią, Szwecją, Norwegią, Danią, Finlandią, Szwajcarią i Koreą Północną.

  Więcej :
  https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/12/juan-osavin-haspel-shot-wounded-and.html

 2. Dandi1981 04.12.2020 10:16

  Trampek ty przegrales 5 mln glosow nawet te 100 tys gdby anulowano to i tak bys przegral a tobie chodzi o przejecie wladzy sila, lub promocje na nasteone wybory ktore przegrasz jak to ponowienie wyborow pilnowane przez wojsko tez bys przegral i mowil ze wojsko przekupili. Tobie i kaczorowi juz dziekujemy za proby przeludniania swiata 0 aborcji, za rasizm i nacjonalizm i zabieranie biednym by dac bogatym

 3. Szurnięty Mędrzec 04.12.2020 19:00

  @Dandi1981
  O jakim przeludnieniu piszesz,ziemia może pomieścić nawet 100 miliardów ludzi

 4. realista 04.12.2020 19:24

  nie chodzi o pomieszczenie, bo w twoja kuchnia też może pomieścić 20 osób, a chyba wszyscy się zgodzimy, że życie w takich warunkach byłoby mało komfortowe, nie?
  i chyba nie o to chodziło Dandi’emu….. …

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.