Tłum spalił dwóch aresztowanych, byli niewinni

Opublikowano: 04.09.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 630

Około 150 osób wyważyło drzwi do komisariatu i oblało mężczyzn benzyną.

Rozwścieczony tłum spalił żywcem dwóch mężczyzn podejrzanych o porwanie dzieci. Najpierw mieszkańcy meksykańskiego miasta Acatlan de Osorio przekazali ich policjantom, jednak po pewnym czasie pod komisariatem zebrało się około 150 osób — podaje “The Sun”.

Mieszkańcy wyważyli drzwi do komisariatu, związali podejrzanych i wyciągnęli ich na zewnątrz. Następnie oblali ich benzyną i podpalili razem z samochodem, w którym ich znaleziono. Na nagraniu zrobionym podczas samosądu widać, jak tłum radośnie krzyczy, patrząc na ogień.

Zmarłych zidentyfikowano jako 56-letniego Alberto Floresa Moralesa i jego 21-letniego siostrzeńca Ricardo Floresa Rodrigueza. Później okazało się, że nie mieli związku z przestępstwami. Według doniesień innych mediów mężczyźni byli nietrzeźwi i skłamali, że uczestniczyli w porwaniu dziecka. Policja nie była w stanie zrobić nic, żeby ich ochronić.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Radek 04.09.2018 11:01

    Czyli ludzie nie mają kompletnie zaufania do policji i rządu i zajęli się wymierzaniem “sprawiedliwości”, tyle, że akurat w tym wypadku się pomylili. Zawsze dziwi mnie jak normalny człowiek może czuć, ze ma prawo zamordować kogoś, jak nie jest w 100% przekonany o jego winie.

  2. Cosmo 04.09.2018 12:00

    Zauważ, że to Meksyk! Po części się nie dziwię. W tym kraju codziennie ginie więcej ludzi niż w Afganistanie! Rząd i wszelkiego rodzaju służby są bezsilne wobec karteli narkotykowych, które tak naprawdę sprawują tam władzę. Do dziś nie ustalono, co dokładnie stało się z 43 studentami, zaginionymi w 2014r. Niezły meksyk mają w tym Meksyku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.