Tegoroczne Davos jest nudne

Opublikowano: 30.01.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1197

https://www.youtube.com/watch?v=mq16tjnZaH4

Jerzy Bielewicz relacjonuje tegoroczną edycję Światowego Forum Ekonomiczne w Davos. Odbywa się ono w formie zdalnej. Uczestnicy wysłali wcześniej nagrane wypowiedzi. Nie istnieje możliwość zadawania jakichkolwiek pytań: To cień dawnego Davos, które pamiętamy choćby z zeszłego roku. Obecne Forum zostało zorganizowane na siłę. Głównym tematem jest Nowy Zielony Ład. Gadają nie na temat.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.